10 powodów,żeby wybrać się na koncert Adama Lamberta

…a raczej 11 😉 . Tłumaczenie artykułu- Annie.

Dziesięć świetnych powodów, by pójść na koncert Adama Lamberta

1.Głos

11101992_1721225084771722_1169863009_n

Kiedy po raz pierwszy pojawił się w krajowej telewizji, zgłaszając się do Amerykańskiego Idola i wykonując „Bohemian Rhapsody” od Queen, Adam Lambert został doceniony za swój fenomenalny głos. Jego nagrana skala wokalna rozciąga się na ponad trzy oktawy. W 2012 roku pojawiła się informacja, że Adam ubezpieczył swój głos na 48 milionów dolarów.

Obejrzyj casting Adama Lamberta do Amerykańskiego Idola

2.To jego pierwsza obszerna trasa solo od sześciu lat

00 (3)

Z powodu zapchanego harmonogramu koncertów jako wokalista legendarnego zespołu rockowego Queen w ostatnich latach, Adam Lambert nie poprowadził obszernej trasy solo od jego pierwszej w 2010 roku. Glam Nation Tour było wielkim sukcesem i obejmowało ponad 100 koncertów od czerwca do grudnia 2010 roku. Odwiedził kontynenty takie jak Ameryka Północna, Azja, Australia i Europa. Jak na razie, The Original High Tour zawiera ponad 50 dat, rozrzuconych po Azji, Ameryce Północnej, Australii i Europie.

3.Zagorzali fani

5

Adam Lambert ma jeden z najbardziej oddanych fandomów wśród obecnych gwiazd pop. Nazywający się Glamberts, wiedząc o jego związku z glam popem, byli nieustającym wsparciem dla swojego ukochanego artysty od jego początków w Amerykańskim Idolu w 2009 roku. Glamberts zajmują się fanstronami, tworzą kanały na YouTube, dzielą się muzyką Adama z tymi, który mają problem, by ją nabyć, a nawet zbierają znaczne sumy pieniędzy dla organizacji charytatywnych.

Glamberts uzbierali ponad 300.000 dolarów dla Charity: Water z okazji 29 urodzin Adama.

4.Adam Lambert jest wzorem do naśladowania

thumbNew

Chociaż z ociąganiem przyjął fakt, że jest wzorem do naśladowania dla homoseksualistów, Adam Lambert w przeciągu lat zaczął czuć się z tym konceptem coraz bardziej komfortowo. Był wielokrotnie chwalony w prasie za przedstawianie pozytywnego obrazu dla młodzieży środowiska LGBT. Elokwentnie wypowiedział się o wypełnianiu dziury, która istniała, kiedy był młodszy. W 2012 roku został pierwszym otwarcie przyznającym się do homoseksualizmu artystą, którego album zadebiutował na 1 pozycji notowania US Billboard, kiedy do list przebojów trafiło Trespassing.

5.Adam Lambert był jednym z najlepiej zapamiętanych uczestników Amerykańskiego Idola

Adam+Lambert+Arrivals+American+Idol+Results+7uXqUHPjCdcx

Pomimo faktu, że w finale został pokonany przez Krisa Allena, Adam Lambert pozostaje jednym z najlepiej zapamiętanych uczestników Amerykańskiego Idola. Teraz, kiedy show kończy swój piętnasty – i ostatni – sezon, nadszedł idealny czas, by świętować idąc na koncert Adama. Po zaśpiewaniu „Mad World”, otrzymał jedyną owację na stojąco, jaką Simon Cowell dał w ciągu swoich 10 lat zasiadania za stołem jurora w Amerykańskim Idolu. Kris Allen po swoim zwycięstwie stwierdził, że „Adam na to zasługiwał”.

Zobacz Adama śpiewającego „A change is gonna come” w Amerykańskim Idolu

6.Spektakl

O2World - Queen & Adam Lambert

Styl występów Adama Lamberta jest często spektakularny i ekstrawagancki. Nie będzie nudnych momentów, kiedy on wchodzi na scenę. Ten styl był już widoczny, kiedy zaśpiewał „Mad World” od zespołu Tears for Fears w Amerykańskim Idolu i na jego wielokrotnie okrzyczanym występie na American Music Awards w 2009. Na The Original High Tour oczekuj przyciągających wzrok kostiumów i inscenizacji.

Zobacz Adama śpiewającego „A Change is Gonna Come” w Amerykańskim Idolu

7.Covery Queen

O2World - Queen & Adam Lambert

Od przedwczesnej śmierci ich szanowanego frontmana Freddiego Mercury’ego w 1991 roku, spekulowano, czy Queen znajdzie zastępstwo. Od 2005 do 2009 roku, Paul Rodgers, były wokalista Bad Company, służył jako wokalista jeżdżąc z nimi w trasy i nagrywając płyty. W lecie 2012 roku Adam Lambert dołączył do Queen na sześć koncertów. Recenzje były bardzo pozytywne, dlatego współpraca poprowadziła do pełnej sukcesów trasy w 2014 i 2015 roku, obejmującej ponad 60 koncertów.

Kiedy The Original High Tour zaczęła się z początkiem 2016 roku, Adam Lambert dodał do swojej setlisty klasyk Queen „Another One Bites the Dust”.

Zobacz Adama Lamberta śpiewającego „We Will Rock You/We Are the Champions” z Queen

8.The Original High jest świetnym albumem pop, który przegapiłeś w 2015

DSCN0006

Album The Original High Adama został wydany w czerwcu 2015 roku i otrzymał mocne pozytywne recenzje. Był chwalony za skupienie się na mocy piosenkarza w muzyce pop i dance. Szwedzki mistrz popu Max Martin i jego partner Shellback byli producentami wykonawczymi albumu.

Jednakże, chociaż singiel „Ghost Town” ostatecznie znajdował się w top 20 najważniejszych stacji radiowych, sprzedaż albumu była niezadowalająca w porównaniu do poprzednich dwóch.

Zadebiutowało na trzecim miejscu notowania albumów, ale sprzedaż szybko spadła. The Original High Tour jest twoją szansą, by uczcić jeden z niesprawiedliwie pomijanych albumów 2015 roku.

Obejrzyj teledysk do „Ghost Town” Adama Lamberta

9.Hołd dla Davida Bowie

CZUfrR0UAAA76MU

Muzyka pop utraciła legendę na początku 2016 roku z przedwczesną śmiercią Davida Bowie. Adam Lambert czuł się związany z muzyką Bowie’go w trakcie swojej kariery. Na trasie Amerykańskiego Idola zaśpiewał medley złożony z piosenek Davida Bowie’go i zaśpiewał „Let’s Dance” na żywo z Nilem Rodgersem i jego zespołem Chic. The Original High Tour zawiera w swojej setliście „Let’s Dance”.

Zobacz Adama śpiewającego „Let’s Dance”.

10.Piosenki, które stały się hitami

d9b1fc62cddcb5a8aac6aa1987ecbbd4

The Original High Tour jest twoją możliwoscią, by usłyszeć hity Adama Lamberta na żywo na scenie. W 2009 roku wstrzelił się do top 10 z singlem „Whataya Want From Me”. „If I Had You” również zostało docenione i znalazło się w top 40. „Better Than I Know Myself” z albumu Trespassing, który trafił na szczyt, znalazło się w top 20 radia z muzyką pop dla dorosłych.

Obejrzyj teledysk do „If I Had You” Adama Lamberta

*BONUS OD TŁUMACZKI*

11.Stojak na mikrofon!

CZg_Qc_UMAAzBAb

Nie wolno zapominać nam o jedynym, niepowtarzalnym stojaku na mikrofon, który podróżuje z Adamem od czasu jego sylwestrowego koncertu w Singapurze. Adam zamówił takie trzy specjalnie na tę trasę od firmy REBEL CUSTOM MIC STANDS z siedzibą w UK. Stojak ten pokryty jest drobnymi kryształkami i świeci na biało, idealnie wpasowując się w klimat koncertu. I – jak twierdzi Adam – „można nim robić magiczne sztuczki”.

Dołącz do Adama i jego zespołu i przyjdź na koncert, by oddać hołd temu wyjątkowemu dziełu sztuki! (Które kocha Adama równie mocno jak my!)

Zobacz Adama przedstawiającego swój stojak na mikrofon w czasie sylwestrowego koncertu w Singapurze


10 komentarzy

  1. Zdjęcie juz wczoraj wysłane 🙂 Mam nadzieje, że dotarło. Dzieki za pomoc !

  2. Wyślij do nas email (adres znajdziesz na samym dole po prawe stronie) a my przkażemy dalej

  3. Super pomysł! Tylko co mam zrobić jak nie mam fb?:/ rozumiem, że nie mogę brać udziału :/

  4. Przy Adamie nie da się usiedzieć,a jak kiedyś mi mama powiedziała – wyleciałabys z trybun jakbyś go zobaczyła 😀 Więc na Adama solo jak i QAL mam stojące!

  5. Pytanie, jakie bilety wybraliście na koncert Adama? Stojące czy siedzące ? 😉

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.