Adam Lambert- 15 rzeczy, których nie wiedzieliście

Wydaje się, że wszystko wiemy o Adamie.  W artykule od ppcorn, którego tłumaczenia dla Was podjęła się Annie przedstawione jest 15 faktów,które są niektórym znane, a niektórym niekoniecznie.

Adam-Lambert-art-ppcorn

[Przypuszczam, że i tak wiecie 90% z tego, o ile nie wszystko, ale miło poczytać, nie? – przyp.tłum]

Każdy, kto interesował się Amerykańskim Idolem w ciągu ostatnich lat prawdopodobnie wie, kim jest Adam Lambert. Jednakże, pomimo swojej dość rozległej sławy, jest trochę rzeczy, których większość osób słuchających jego hitów w radiu wciąż nie wie. Adam znany jest ze swoich dramatycznych występów i dużych umiejętności wokalnych, ale nie wszyscy znają drobne fakty, którymi dzieli się z Wami dzisiaj PPcorn.com. Oto one:

Numer Piętnasty: Adam występował na statkach wycieczkowych

Kiedy Adam opuścił college, zaczął zarabiać na życie śpiewając na wycieczkowcach. Udało mu się wtedy zdobyć trochę fanów, ale potrwało to jeszcze lata zanim utworzył się jego fandom.

Numer Czternasty: Koncertował z Queen

Niesamowity wokal Adam Lamberta nie jest tajemnicą dla publiczności i, jak się okazało, nie jest też tajemnicą dla Queen. To było smutne, kiedy wiele lat temu umarł Freddie Mercury, ale jego dziedzictwo zostało uhonorowane podczas trasy, jaką zagrali razem w 2014.

Numer Trzynasty: Jest rudzielcem

To prawda: zanim przystojny piosenkarz zyskał sławę w Idolu, trzymał się swojego naturalnego, rudego koloru włosów. Fryzura naprawdę może zrobić sporą różnicę!

Numer Dwunasty: Kiedyś pracował w Starbucksie

Kiedy żył jeszcze zwykłym życiem przeciętnego obywatela, Adam przez pewien czas pracował w Starbucksie. Teraz ludzie słyszą go śpiewającego na playliście Starbucksa na Spotify. Wiele może się zmienić na lepsze!

Numer Jedenasty: Meatloaf1 jest jego fanem

Meatloafa, który ma swoją własną, pełną sukcesów karierę, możemy zaliczyć do fanów Adama. Niedawno ujawnił publicznie fakt, że jest fanem tego czarującego mężczyzny.

Numer Dziesiąty: Śpiewa przez całe swoje życie

Wygląda na to, że najbardziej utalentowani i najwięksi pasjonaci zaczynają wcześnie, a Adam nie jest w tej kwestii wyjątkiem. Odkąd skoczył dziesięć lat, ciężko pracuje nad swoimi strunami głosowymi.

Numer Dziewiąty: Wystąpił w Pretty Little Liars

To nic nowego, że od czasu do czasu gwiazdy występują gościnnie w popularnych serialach telewizyjnych, więc jak ABC Family (obecnie Freeform) mogłoby nie skorzystać z szansy zaproszenia go do jednej ze swoich najpopularniejszych produkcji? W 2012 roku wystąpił w jednym odcinku Pretty Little Liars jako on sam.

Adam-Lambert-2-ppcorn

Numer Ósmy: Pojechał na ogólnoświatową trasę o wiele wcześniej niż się spodziewano

Wiele uczestników Amerykańskiego Idola zyskało niemałą sławę, ale w wielu kwestiach, Adam okazał się zdobyć większy sukces. Był jedynym uczestnikiem w historii, który pojechał w ogólnoświatową trasę po swoim pierwszym albumie, co jest godne podziwu.

Numer Siódmy: Przeszedł szkolenie operowe

Po usłyszeniu jego niesamowitego głosu – który jest tak dobry jak głos Mercury’ego – nie powinno być niespodzianką, że Lambert przeszedł szkolenie operowe. Nic dziwnego, że potrafi wyjść na te szaleńczo wysokie nuty!

Numer Szósty: Simon Cowell dał mu owację na stojąco

Jeżeli ludzie wiedzą cokolwiek na temat Simona Cowella, to to, że bardzo ciężko mu zaimponować. A jednak, jak Adam zaśpiewał Mad World podczas programu, udało mu się to osiągnąć. Simon – i wszyscy pozostali – po występie dali mu owację na stojąco.

Numer Piąty: Adam Lambert pracuje dla organizacji charytatywnych

Podczas swojej kariery, piosenkarz zdecydowanie odwdzięczył się swoim środowiskom. Zebrał powyżej jednego miliona dolarów na Trevor Project, który pomaga prawom ludzi środowiska LGBT, a także setki tysięcy dolarów dla Charity: Water i Donors Choose.

Numer Czwarty: Jest psiarzem

W ciągu całego swojego życia, Adam był wielkim przyjacielem psów. Jedno z jego pierwszych zwierzątek nazywało się Maggie.

Numer Trzeci: Jest gejem, ale całuje się z dziewczynami

Niedługo po swoim występie w Amerykańskim Idolu, ujawnił się ze swoją seksualnością (podczas wywiadu dla Rolling Stone). Co ciekawe, jest znany z całowania się co jakiś czas z dziewczynami dla zabawy.

Numer Drugi: Jest na filmowych soundtrackach

Będąc utalentowanym mężczyzną, nie potrzeba było dużo czasu, by chcieli z nim pracować producenci filmowi. Zanim dostał szansę wydania swojego pierwszego albumu, poproszono go o nagranie głównej piosenki do filmu 2012.

Numer Pierwszy: Dostał rolę w kilku odcinkach Glee

Dla wszystkich, którzy są fanami Adama lub Glee, ta wiadomość to już zamierzchła przeszłość. Dla większości ludzi jednakże, może nie być wiadome, że ten piosenkarz pojawił się w Glee. Ma nawet w serialu nawracającą rolę jako rockman.

1Meatloaf – amerykański piosenkarz i aktor; najbardziej znany z roli Eddiego w Rocky Horror Picture Show (czyli tej samej roli, jaką teraz dostał Adam)

ORYGINALNE ŹRÓDŁO1

ORYGINALNE ŹRÓDŁO2


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.