Adam Lambert jest otwarty na propozycję nagrywania nowych utworów z Queen

Plotki,ploteczki… Tłumaczenie-Annie

ORYGINALNY ARTYKUŁ

Mogą mnie zapytać. Mogę być potencjalnym kandydatem!”

Adam Lambert powalił publiczność na całym świecie podczas tras koncertowych z Queen przez ostatnich kilka lat, oddając cześć Freddiemu Mercury’emu zarówno dla nowych, jak i starych fanów.

Kiedy Queen wydało swoją retrospektywną kolekcję Queen Forever w 2014 roku, sprowadzili producenta Williama Orbita, aby ukończyć duet Freddiego i Michaela Jacksona.

Wzbudziło to pytanie o to, jak wiele nieskończonych utworów Queen jeszcze istnieje i czy mogłoby one zostać odświeżone i wydane dla milionów fanów zespołu.

Orbit powiedział Digital Spy, że „byliby głupcami” nie wpuszczając Adama do studia, by chociaż sprawdzić, czy mógłby pomóc uzupełnić nieskończony materiał. Ale czy sam gwiazdor miałby na to ochotę?

„Zdecydowanie jestem otwarty na wszystko,” powiedział niedawno Adam Digital Spy. „Jeśli coś brzmi dobrze i to właściwa rzecz do zrobienia w danym czasie, wtedy chętnie w to wchodzę.”

„Nigdy nie słyszałem, by pojawił się taki temat. Ale również, może to jest problemem, czy byłoby to Queen bez Freddiego?”

„Dla mnie Queen to… To dlatego nazywamy się Queen plus Adam Lambert. Jestem ich gościem, który tylko na zastępstwo śpiewa te piosenki i dobrze się przy tym bawi. Ale nie jest to koniecznie Queen.”

Ale gdyby Brian May i Roger Taylor poszukiwaliby wokalisty, aby im pomógł, Adam będzie oczywistym wyborem?

„Mogą mnie zapytać,” zaśmiał się Adam. „Mogę być potencjalnym kandydatem.”

Queen i Adam Lambert będą występować na Isle of Wight Festival w ten weekend, grając dla tysięcy widzów, w niedzielę 12 czerwca.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.