Adam Lambert na okładce NOTION rozmawia o The Original High i przygotowuje się do wydania singla Ghost Town

Dzisiaj media z Wielkiej Brytanii mówią o okładce gazety NOTION,na której znajduje się Adam oraz o wywiadzie,jaki udzielił . Wypowiada się dość ostro,ale szczerze ,nie owijając niczego w bawełnę . W rozwinięciu znajdziecie tłumaczenie notatki prasowej od EDGE Publicity-agencji ,do której należy Adam od 2012 roku . 

EDGE PUBLICITY

Adam Lambert na okładce nowego numeru NOTION

Rozmawia o albumie THE ORIGINAL HIGH

SUPERGWIAZDA POPU PRZYGOTOWUJE SIĘ DO PREMIERY NOWEGO SINGLA ,GHOST TOWN’ 21.04

Adam Lambert znajduje się na okładce nowego numeru magazynu NOTION i otwiera się na rozmowę o jego karierze i przygotowaniach do premiery najbardziej oczekiwanego singla ,Ghost Town ‚ .

Za mniej niż tydzień Adam ujawni pierwszy smaczek z nowego,trzeciego albumu ,The Original High ‚ ,którego producentami wykonawczymi są Max Martin i Shellback Adam dzieli się z fanami także tym,czego mogą się spodziewać na nadchodzącym wywiadzie .

Patrząc wstecz na swoje doświadczenia : ,,Były momenty w których triumfowałem,ale i też te,w których odnosiłem porażki . Niestety ludzie byli świadkami tego,jak się na nich uczyłem ” .

O swoim wyglądzie : ,,Ktoś mi powiedział : oh nie ubierasz już tego szalonego gówna ,próbujesz złagodnić swój wygląd ? ” i byłem jak : ,, Nie,po prostu zmęczył mnie ten wygląd .Kurwa ,to było zawsze mnóstwo pracy nad nim ! ”

O tym ,jakich różnych wokali użył na The Original High : ,,Myślę,że to jest właśnie to,gdzie aktualnie jestem . Myślę,że jedną z rzeczy,jakich się nauczyłem to <<mniej znaczy więcej  >> nawiązując do wielu aspektów . Minimalność jest o wiele łatwiejsza do opanowania” .

O zbliżającym się trzecim albumie : ,,Przemysł muzyczny jest bardzo zwariowany ,konkurencyjny i skoncentrowany i po ukazaniu się Trespassing miałem przeczucie ,żeby się zatrzymać i zadać sobie kilka pytań : Dlaczego to robię ? Czego chcę ? Kim jestem? Do czego zmierzam ? ” i musiałem przebadać to wszystko jeszcze raz . Nareszcie jestem bardziej uziemiony z cała tą otoczką sławy i spraw z jej związanymi ,już nie przeraża mnie tak bardzo . ”

O ,The Original High ‚ : ,,Jest dance’owy,ale słodkogorzki  i słowa są bardziej mroczne . Zrobiłem większość rzeczy w stylu przesłodkiej gumy do żucia,kolejną większość jak obóz,a teraz chciałbym,żeby ludzie mieli odwagę zmierzyć się z własnym gównem . Chcę pokazać im cząstkę siebie,która nie zawsze jst doskonale wypolerowana albo jest tą rzeczą pokazywaną w telewizji . Chcę być autentyczny,rozumiesz ? ”

Singiel ma swoją premierę 21.04,natomiast NOTION 24.04.


5 komentarzy

  1. To jest gazeta,gazeta wychodzi 24.04,a ja ja dostane dopiero po majowce..

  2. ja też ciekawe o której będzie ten wywiad mam na myśli nasz czas

  3. O tak, zapowiada się bardzo ciekawie. Nie mogę się doczekać całości. 😀

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.