Adam Lambert w technikolorze + bez koszulki w zadedykowanym dla fanów teledysku do „Welcome To The Show”

Tłumaczenie artykułu ze strony radia MY 94,7 fm. Tłumaczenie-Annie

ŹRÓDŁO

Adam Lambert przepchnął się przez mikroskop i kalejdoskop w tym video dla swojej najnowszej piosenki „Welcome To The Show”, w której gościnnie udziela się piosenkarka i tekściarka Laleh.

Klip, pierwszy, który Lambert wyprodukował samodzielnie, rozpoczyna się piosenkarzem patrzącym prosto w kamerę w czerni i bieli zanim obiektyw oddala się – i w ciągu następnych minut przechodzi gładko przez konkurujące ze sobą odcienie jaskrawych barw.

Ta wizualizacja polega na sztuce naśladującej życie, jak napisał Lambert w liście do fanów opublikowanym przez Wonderland – piosenka dotyczy okiełznywania dziwacznych ekscentryczności oraz odrzuca pogląd, że trzymanie się szarości jest najbezpieczniejszym sposobem życia.

„Czasem zmierzenie się z prawdziwym sobą, ograbionym z pozorów, wydaje się przerażające,” napisał Adam. „Dobre strony, złe strony, pęknięcia, blizny. Nie jest mi obce uczucie „nielubienia” siebie samego. Ale kiedy pomijam problemy z akceptowaniem swojego wyglądu, zdaję sobie sprawę, że czasami odrzucam też swojego ducha. Życie w świecie tak wypełnionym nienawiścią czasami czyni z kultywowania kochania samego siebie bardzo trudne zadanie.”

Lambert dodał, że sam często zauważa, jak różnorodne są tłumy na jego koncertach – rasy, wiek, wyznania czy tożsamości seksualne – występuje tu cała gama. To, co łączy wszystkich jego fanów, to że są emocjonalnymi ludźmi z potrzebami – i to coś, o czym powinni pamiętać, kiedy określenia zaczynają ich dzielić. W taki sposób zadedykował swój teledysk.

„To podziękowanie dla każdego z was, który zdecydował się zaakceptować i kochać samego siebie,” napisał. „Wszyscy wzajemnie się wspieramy. Chcę, abyście dalej świętowali to, kim jesteście, nawet jeśli nie wpasowujecie się w wizję świata, który mówi wam, jacy macie być. Nie przejmujcie się swoimi wadami, rozwijajcie talenty, bądźcie dumni ze swojej odmienności i dzielcie się całą swoją wewnętrzną miłością z innymi.”

Obejrzyjcie video lub przeczytajcie pełen list Adama to fanów tutaj.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.