Adam Lambert werbuje Bonnie McKee i Tommy’ego Englisha do swojego czwartego albumu

Garść kolejnych newsów o #AL4. Tłumaczenie-Annie

ARTYKUŁ

Adam Lambert postanowił skorzystać z tekściarskich i producenckich usług Bonnie McKee i Tommy’ego Englisha przy swoim nadchodzącym czwartym albumie.
McKee poprzednim razem współtworzyła dla Adama „Cuckoo” i „Chokehold” wraz z regularnymi współpracownikami Joshem Abrahamem i Oliverem „Oligee” Goldsteinem. Oba utwory pojawiły się na drugiej studyjnej płycie Lamberta „Trespassing” w 2012 roku, która znalazła się na szczycie notowania US Billboard 200 Albums Chart.
Tymczasem English – który ma podpisany kontrakt z Pulse Music Group – znany jest ze swoich tekstów i realizacji dla BØRNS („Electric Love”), Dark Waves (“Echo”), New Politics (“Everywhere I Go”), Black Veil Brides (“Devil In The Mirror”) i Makuy Rothmana (“Lost In Translation”).
Wracając jednak do czwartego albumu Lamberta, jego premiera prawdopodobnie odbędzie się później w tym roku pod szyldem Warner Music Group / Warner Brothers Records.
Następca „The Original High” z 2015 roku podobno może pochwalić się produkcją Axidenta (Zedd, Justin Bieber), Big Taste’a (Maty Noyes, Jake Miller), Lelanda (Selena Gomez, Rachel Platten), BloodPopa (Charli XCX, Ellie Goulding) i MNEKa (Ray BLK, Zara Larsson).
Pozostałymi tekściarzami, których można się spodziewać w tym wyczekiwanym projekcie, są Isley Juber (Shawn Mendes, Nick Jonas), Sarah Hudson (Dua Lipa, Rita Ora) i Ferras Al-Qaisi (Ricky Martin, Idina Menzel).


2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.