Adam: Prawda o mojej „randce” z Samem- tłumaczenie artykułu z gazety Metro UK

Tłumaczenie-Annie

2016-04-13-MetroUK-adamlambert_pic

Lambert o swojej imprezowej nocy ze „Słodkim Chłopakiem” Smithem.

Schowajcie te fascynacje ślubem, bo Adam Lambert wyjaśnił całą sprawę odnośnie swojego „spotykania się” z Samem Smithem. Trzydziestoczteroletni piosenkarz znany z hitu „Ghost Town” oblał zimną wodą plotki, które pojawiły się po tym, jak spędził z brytyjskim śpiewakiem (23) wspólny wieczór w Nowym Jorku w zeszłym miesiącu.

Lambert powiedział „Guilty Pleasures”: ‘Widziałem nagłówki, które opisywały nas „O Boże, oni myślą, że się spotykamy!” Szczerze mówiąc, nie jesteśmy tak blisko, ale na tyle, na ile zdążyłem go poznać, jest on kochany, to bardzo uroczy facet. Sam był na mieście z grupą swoich przyjaciół, ja byłem ze swoimi i wszyscy piliśmy i dobrze się bawiliśmy.’

Lambert – który rozstał się z fińskim prezenterem telewizyjnym, Saulim Koskinenem (31) w 2013 – waha się co do spotykania się z innymi gwiazdami: „Mój ex był celebrytą w kraju, z którego pochodził, ale nie był znany na całym świecie,” powiedział. „W pewnym sensie, to może być dobre, bo oboje rozumiecie świat, w którym żyjecie, ale może się też pojawić rywalizacja.”

Ciesząc się z ponownego spotkania z Brianem Mayem i resztą Queen na festiwalowej trasie tego lata, Lambert wyznał, że nie kusi go, by zagrać byłego frontmana, Freddiego Mercury’ego w jego filmie biograficznym, po tym jak Sacha Baron Cohen opuścił projekt.

‘Nie wiem, czy kiedykolwiek chciałbym zagrać Freddie’go – nie jestem pewien, na ile brzmię jak Freddie. To byłoby wielkie wyzwanie,” powiedział. Trasa Adama The Original High Tour jutro przybywa do londyńskiego Eventim Apollo.


One comment

  1. Freddiego grać nie musi, jeśli nie chce (rozumiem to, mądry facet), ale w jakimś ciekawym projekcie filmowym mógłby wziąć udział. Czy znajdzie się jednak dobry scenariusz i mądry reżyser, który pozytywnie „wykorzysta” Adama? 😉 Z chęcią obejrzałabym coś takiego.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.