Alisan Porter I Adam Lambert „Rozmawiali Każdego Dnia” Podczas Jej Podróży W The Voice: „On Tak Bardzo Mnie Wspierał, Jest Wspaniały.”

Tłumaczenie-Annie

ORYGINALNY ARTYKUŁ

Po koronacji na zwyciężczynię dziesiątego sezonu The Voice, Alisan Porter jest bardzo wdzięczna nie tylko swojej trenerce, Christinie Aguilerze, ale także swojej rodzinie i przyjaciołom, w tym Adamowi Lambertowi.
„O Boże, Adam – myślę, że rozmawialiśmy każdego dnia w trakcie tego procesu, od początku do końca, o wyborze piosenek, ubrań – jest bardzo szczegółowy,” powiedziała reporterom trzydziestoczteroletnia Porter po finale we wtorek. „On jest taki: ‘Twój makijaż dzisiaj był perfekcyjny z wyjątkiem tego.’, a ja na to: ‘Okej, cóż, Adam powiedział…’”
Ponieważ Adam – który pojawił się w ósmym sezonie Amerykańskiego Idola – przeszedł już przez bardzo podobny proces, doskonale wiedział, co zrobić, by pomóc Porter się wyluzować.
„Dużo się sprzeczamy, bo on mówi: ‘Musisz zaśpiewać jakąś współczesną piosenkę!’, a ja na to: ‘Nie, nie muszę,’” śmieje się Alisan. „On tak bardzo mnie wspierał, jest wspaniały. Zawsze, zawsze mnie wspierał, zawsze chciał, żebym kontynuowała pracę w tym zakresie, więc myślę o nim jako o swoim wzorze do naśladowania, widząc, co osiągnął i wiedząc, że chce tego samego dla mnie.”
Role odwróciły się w 2009 roku, kiedy Porter wspierała Lamberta podczas jego próby w Idolu.
„Byłam tam, kiedy uczestniczył w Idolu… wybierając piosenki, siedząc w kafejkach i zastanawiając się, co mógłby zaśpiewać. To było szalone, że on mógł zrobić to samo dla mnie,” powiedziała piosenkarka.
„On teraz objeżdża świat na własnej trasie i jest frontmanem Queen, a jednak znajduje czas, żeby zadzwonić do mnie i spytać się, jak się mam i ‘Jak twój duch? Jak twoje ciało? Jak twoja dusza?’ To są rzeczy, o które dbają prawdziwi przyjaciele w takiej sytuacji, ponieważ możesz zostać stratowany, jeśli nie jesteś przygotowany na to, co niesie ze sobą taka praca.”
Porter, która ukazała swoją radość, że nie patrzą już na nią jako byłą aktorkę z Curly Sue, patrzy optymistycznie na czekającą ją przyszłość.
„Podróż nie kończy się tutaj,” powiedziała poprzednim razem PEOPLE. „Planuję iść dalej i nagrywać tyle muzyki, ile tylko się da.”


Allisan i Adam wystąpili raz razem, podczas GlamNation Tour w 2010 roku


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.