Big Brothers Big Sisters Gala-tłumaczenie przemówienia

Prezentujemy tłumaczenie przemówienia Adama z Big Brothers Big Sisters Gala.Tłumaczenie-Annie

Przemówienia Adama Lamberta na BBBSLA 2017 (większość)

Tak bardzo się cieszę, że mogę tu dzisiaj być. Możecie za to podziękować Jovanowi. Znacie Jovana, prawda? (?) Jest jednym ze świetnych dyrektorów ds. rozwoju1 w Big Brothers Big Sisters Los Angeles. A także jednym z moich bardzo dobrych przyjaciół. Dzisiaj będzie głosem boga.

Głos z głośników: Dziękuję, Adamie. Kocham cię!

(…) Jovan organizuje galę Big Brothers Big Sisters od jakichś pięciu lat. I co roku zaprasza mnie, abym wziął w niej udział. Nigdy wcześniej nie byłem jednak w stanie przybyć, bo zawsze byłem w trasie. Ale w tym roku tu jestem. I jestem niezmiernie wdzięczny, że mam szansę zobaczyć i posłuchać o wszystkich niesamowitych rzeczach, które robicie dla swoich dzieciaków w Los Angeles.

Doradztwo (oryg. mentorship) jest niezmiernie istotne we wszystkich okresach życia. W ciągu tego ostatniego roku miałem wspaniałą możliwość bycia jurorem w X Factor Australia, gdzie byłem mentorem dla kilku młodych piosenkarzy. Bycie mentorem nie jest proste. A jedyne, co ja robiłem, to wybranie paru piosenek, ocena paru występów i dawanie rad odnośnie bardzo niefortunnej mody. A wszyscy mentorzy tutaj mają o wiele trudniejszą pracę.

Chociaż i wy dajecie czasem rady odnośnie mody, podczas corocznego programu stypendialnego Accessories for Success Luncheon. Spędzacie też czas na plaży. I prosicie o różne przysługi pewne wspaniałe osobistości z Hollywood (…2), a także Cindy Holland.

Każdy dobry muzyk wie, że kiedy naprawdę chcesz pokazać ludziom, co robisz, musisz stworzyć teledysk. Dlatego też chciałbym, abyście zobaczyli to video oraz zainspirowali się tym wspaniałym rokiem, jaki miało Big Brothers Big Sisters Foundation.

1Director of development – zarządca w organizacji non-profit, odpowiedzialny za przygotowanie strategii pozyskiwania funduszy. Dla ciekawskich odsyłam do artykułu na Wikipedii (w jęz. angielskim)

2W tym miejscu Adam wymienia nazwiska, których nie udało mi się jednak zrozumieć na tyle, by je tu zapisać.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.