Channel news Asia- tłumaczenie

Tłumaczenie-Annie

Moją intencją nie jest prowokacja”: Adam Lambert

Amerykański piosenkarz i autor tekstów będzie występował na Celebrate 2016, imprezie z odliczaniem do Nowego Roku na Marina Bay.

SINGAPUR: Adam Lambert, odnosząc się do internetowej petycji, która potępiała jego „obleśne” zachowanie podczas publicznych występów, powiedział, że „czuje się miło połechtany, że ludzie przyłożyli do tego taką uwagę.”

„Moim celem jako artysty zawsze było łączenie ludzi. Próbowanie odnalezienia wspólnego mianownika, by połączyć tych wszystkich ludzi dookoła świata,” powiedział były finalista Amerykańskiego Idola na konferencji prasowej w tę środę (30 grudnia). Będzie występował na Imprezie z okazji odliczania do Nowego Roku w czwartkową noc.

Odpowiadając na pytania o swoich przeszłych występach, wspominanych przez autorów petycji, Adam powiedział: „Nie martwię się przeszłością. O to tu chodzi – to już przeszłość. Przejmuję się teraźniejszością i przyszłością.”

Powiedział, że petycja nie zmieniła tego, jak przygotowuje się na swój występ.

„Już od pięciu lat, kiedy przygotowuję show w telewizji, pracuję bardzo uważnie z producentami i moim zespołem, by poczuć, co jest przesłaniem danego programu. Dla mnie to nic nadzwyczajnego,” powiedział.

W listopadzie „Petycja przeciwko występowi Adama Lamberta na Odliczaniu do 2016 roku” zamknęła się po tym, jak uzyskała swoje zamierzone 20 tys. podpisów online. Petycja opisała Lamberta, który znany jest ze swoich prowokacyjnych wystąpień jako „Artystę znanego z kontrowersji nawet w swojej ojczyźnie”.

Ale inni go wspierali. Kontr-petycja, aby zachować Adama w ramówce show, oskarżająca oryginalną petycję o „oczywistą dyskryminację orientacji seksualnej” zebrała więcej niż 24 tysiące podpisów. Adam nie wstydzi się tego, że jest gejem.

Autorzy oryginalnej petycji odpowiedzieli później: „Niestety, nasza troska, by odnieść się do prawdopodobieństwa obleśnych aktów na platformie publicznej została zbagatelizowana i zmieniona w kolejną polityczną sprawę o prawach ludzi środowiska LGBT.”

Lambert powiedział, że osobiście nie sili się na kontrowersję.

„W zależności od tego, skąd pochodzisz, niektóre rzeczy mogą być dla ciebie kontrowersyjne albo nie. Moją intencją nie jest prowokacja, tylko odzwierciedlenie tego, kim jestem – bycie uczciwym, prawdziwym,” powiedział.

Miało to swoje odbicie w jego postanowieniu noworocznym, które brzmi, jak powiedział, „by wciąż iść na przód, wciąż się uczyć i wciąż próbować coś stworzyć.”

Celebrate 2016, które jest organizowane przez Mediacorp, będzie miało miejsce na stadionie The Float na Marina Bay. Poza Lambertem będą tam występować także lokalni artyści, tacy jak Taufik Batisah, THELIONCITYBOY i Inch Chua.

Lambert powiedział swojej publiczności, by spodziewała się „czegoś wyjątkowego” w związku z jego występem na sylwestrowej imprezie.

Rozmawiając z prowadzącą konferencję prasową, Jean Danker, Adam powiedział: „Mamy zamiar zrobić coś specjalnego dla Singapuru, specjalnego dla programu telewizyjnego, specjalnego dla publiczności. Myślałem nad tym bardzo długo i spędziłem sporo czasu obmyślając, które piosenki wykonać, i rozmawiając z najróżniejszymi ludźmi. Myślę, że to będzie coś wspaniałego”.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.