Chatty Man 25.12.2017- tłumaczenie

Odpowiadamy na Wasze liczne prośby o tłumaczenia wywiadów z Adamem ze wszystkich trzech odcinków,w których brał udział. Na początek świeżo wyemitowany w minione Boże Narodzenie odcinek. Tłumaczenie-Annie

https://www.youtube.com/watch?v=xR13e_T1eKs&t=1s

Adam w Chatty Man, czyli o alkoholu, imprezach, Queen i zepsutym klimacie świątecznego programu na żywo

W Boże Narodzenie, 25 grudnia, Adam po raz kolejny pojawił się w talk show Chatty Man, gdzie przywitał go niezastąpiony Alan Carr. Zapowiedziany przez prowadzącego jako ten, którego głos jest większy niż fryzura Briana Maya, Adam wkroczył do studia we wściekle różowym garniturze przy akompaniamencie piosenki „Jingle Bells Rock”.

 ~~~~~~

Adam bardzo ucieszył się gorącym powitaniem od publiczności – Alan musiał go poprowadzić do stolika!

~~~~~~

Po złożeniu sobie świątecznych i noworocznych życzeń, temat od razu zszedł na tory znajome z poprzedniej wizyty Adama w Chatty Man – na alkohol. Tym razem Alan lepiej się przygotował – w jego barku znalazł się między innymi likier toffi.

~~~~~~

Nie obyło się bez komplementów „Pink makes the boys wink?” – spytał Alan. [„Różowy sprawia, że chłopcy puszczają do ciebie oko?”]

~~~~~~

Nie mogę już więcej pić tequilli, bo moje ubrania potem znikają” – przyznał Alan, kiedy Adam wspomniał ich poprzednią dyskusję na ten temat. Finalnie panowie wybrali klasyczną wódkę z malinowo-granatową lemoniadą (konkretnie był to alkoholowy „premix”, jednak ani Adam, ani Alan nie wiedzieli dokładnie, co to znaczy.).

~~~~~~

Adam: „Świetnie, jest różowy!” Alan: „Idealnie pasuje do twojej marynarki i moich oczu.”

~~~~~~

Kiedy napoje były wreszcie przygotowane, nadszedł czas na poważną rozmowę. „Co wolisz,” spytał Alan, „Boże Narodzenie czy Sylwestra?” Jak można się było spodziewać, Adam wybrał Sylwestra. Ma to związek z jego żydowskimi korzeniami. „Nie jestem bardzo religijny, ale my nie świętowaliśmy Bożego Narodzenia. Dlatego Sylwester to moja działka.”

~~~~~~

Adam: ,,Zostałem wychowany w żydowskiej rodzinie. Znaczy wiesz, takiej „żydowskopodobnej”.

~~~~~~

Rozmowa szybko wróciła do ulubionego tematu tej pary: „Problem w tym, że w Sylwestra pojawiają się ci wszyscy amatorzy, którzy nie mają doświadczenia i szybko się upijają,” zwrócił uwagę Alan.
Adam wyjaśnił, że jest to jeden z powodów, dla których lubi organizować własne przyjęcia na powitanie Nowego Roku. „W zeszłym roku zorganizowałem wielką imprezę. Świetnie się bawiłem, wszyscy się świetnie bawili! Mamy zdjęcia z fotobudki jako dowód.” Oczywiście tak jak na wszystkich przyjęciach, również i u niego trafiały się osoby, które nie miały sił lub ochoty wyjść. „Zawsze jest ktoś, dla kogo trzeba potem zamawiać Ubera i namawiać do wstania.

~~~~~~

Niektórzy są tak pijani, że tylko przewrócą się na drugi bok. Tu nie ma żadnych słów, oni nadal są za bardzo pijani.”

~~~~~~

Po krótkim przerywniku w postaci zapowiedzi najnowszego segmentu programu Alana o tytule „Love Island”, rozmowa przeszła na temat Queen. Na klasyczne pytanie, czy Adam czuje się już z zespołem jak u siebie, padła klasyczna odpowiedź, że cała ekipa jest dla niego jak rodzina, wszyscy są dla niego bardzo mili, a Brian i Roger są prawdziwymi legendami.

Za każdym razem jak wychodzę na scenę, myślę sobie: wow, to jest moje życie. Ja to mam szczęście!

Według Adama nie można w takiej sytuacji zrobić czegoś źle, bo każda piosenka jest hitem, a publiczność zna każdy tekst na pamięć. „To marzenie każdego wykonawcy,” skwitował swoją wypowiedź z uśmiechem.

~~~~~~

Czy bezpośrednia zachęta od fanów może przekonać Adama do uchylenia rąbka tajemnicy odnośnie muzyki solowej?

~~~~~~

Alan nie omieszkał zadać pytania nurtującego fanów już od miesięcy. „Czy w przyszłym roku zobaczymy cię wykonującego coś z własnego repertuaru?” Niestety, choć nagrodzona wielkimi brawami, wypowiedź Adama nie rzuciła nowego światła na to, co już słyszymy od dawna. „Pracuję nad swoją muzyką, właściwie to pracowałem nad nią cały rok w przerwach między trasami Queen.”

~~~~~~

Mam coś naprawdę dobrego. Nagrałem naprawdę dobrą muzykę.” To mina człowieka, który wie co mówi.

~~~~~~

W styczniu sprawy związane z albumem powinny jednak nabrać tempa. „Spędzę w studio tyle czasu, ile tylko się da,” powiedział Adam z wyraźnym podekscytowaniem.

Jakie masz postanowienie noworoczne?” spytał Alan, jednak nie doczekał się konkretnej odpowiedzi. „Jeszcze nie mam żadnego, nie myślałem o tym. Muszę wrócić do domu i nad tym pomyśleć.

~~~~~~

Wnioskując po tej minie, Adam ma wielkie plany na rok 2018.

~~~~~~

Segment z Adamem zbliżał się ku końcowi i wydawało się, że już nic nie da się zepsuć. A jednak. „Kiedy wracasz do domu?” spytał Alan. „Dwudziestego grudnia,” odparł Adam, prawdopodobnie zapominając, że program miał zostać nadany dopiero w Boże Narodzenie. Ups!

~~~~~~

Och, wracasz wehikułem czasu…” Alan próbował jakoś uratować sytuację.

Och, tak… Jasne…” Gra aktorska 10/10.

Miałeś jedno zadanie, by udawać, że jest dwudziesty piąty!

Zrobiło się trochę niezręcznie.

Na szczęście Brytyjczycy mają poczucie humoru! Nie martw się Adamie, każdemu się zdarza!

~~~~~~

W ten oto sposób nagrodzony wielkimi brawami Adam zakończył swój pobyt w świątecznym odcinku Chatty Man.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.