City Weekend- tłumaczenie wywiadu

2 z kolei tłumaczenie wywiadu z azjatyckich mediów. Tym razem dowiecie się,co Adam powiedział ciekawego dziennikarzowi portalu city weekend. Tłumaczenie-Annie

Za kulisami muzyki: Adam Lambert

Glamberts, przygotujcie się!

Byłeś w Amerykańskim Idolu, na trasie z Queen, pisałeś i wykonywałeś własną muzykę. Czy rozwijasz się, kiedy masz tak wiele różnych projektów czy może chodzi tu raczej o to, że lubisz próbować różnych rzeczy?

Myślę, że to jedno i drugie. Lubię być czymś zajęty, i lubię to zmieniać. Rutyna i robienie tego samego w kółko prowadzi mnie do szaleństwa. Kreatywnie jestem osobą, która lubi mieć jakiś konkretny projekt. Lubię robić jedną rzecz, trochę nad tym popracować, zakończyć to i czuć się spełnionym. A później spróbować czegoś nowego.

Twoja skala i umiejętność kontroli głosu są niebywałe. Brałeś lekcje wokalu klasycznego?

Jako dziecko chodziłem na lekcje śpiewu do kilku różnych nauczycieli, a jak miałem około szesnastu lat przez rok ćwiczyłem śpiew operowy. To było u takiego Greka, który był niesamowitą osobowością. Ten trening był bardzo dobry jako wsparcie i dodatkowa siła, a także pomógł mi naprawdę wzmocnić głos.

Co jest teraz na twoim IPodzie?

Wszystko. Niezależnie, czy jest to Spotify czy ITunes, przeszukuję je i po prostu słucham tego, co teraz wychodzi. Chcę wiedzieć. Chcę wiedzieć, co się dzieje i lubię być tym, który jako pierwszy słucha nowości.

Występowałeś już wcześniej w Chinach. Czy twoi fani tutaj mają inny sposób, by do ciebie podejść?

Zawsze widzę ich na lotnisku, kiedy ląduję. To jest taka wielka zbiorowość, a wszyscy są tacy uroczy. Naprawdę uroczy – dają mi rysunki i różne rzeczy. Są cisi na widowni, to taka cichsza publiczność. Lubię przyglądać się publice i łapać kontakt z ludźmi, a tu jest cicho, ale jest w tym tyle miłości i respektu, że uważam to za naprawdę fajne.


One comment

  1. A ja głupiutka myślałam, że Adam tylko śpiew ”rozrywkowy” trenował. Mimo, że słyszałam go też w bardziej klasycznym repertuarze to i tak dla mnie zaskoczenie (miłe zresztą) – te lekcje śpiewu operowego. Dziękuję administratorkom za aktywne ubogacanie tej strony 😉

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.