Dlaczego Meat Loaf był „niezadowolony”, że Adam Lambert gra jego rolę w „Rocky Horror”: „Bałem się, że rozłoży mnie na łopatki!”

Tłumaczenie-Annie

ARTYKUŁ

Całkowicie nowa muzyczna produkcja The Rocky Horror Picture Show GAB Archive/Redferns/Mirandy Penn Turin i telewizji Fox będzie mieć swoją premierę 20 października. Adam Lambert zagra w tej nowej wersji rolę Eddiego, a Meat Loaf, który był oryginalnym odtwórcą tej postaci, przyznaje, że początkowo nie był zachwycony taką obsadą. Nie dlatego, że myślał, że Adamowi pójdzie źle, ale dlatego, że myślał, że będzie za dobry.

W razie jakbyście nigdy wcześniej nie widzieli filmu, Eddie to tępy motocyklista i ex-kurier, który zostaje zamordowany przez kosmitę-transwestytę Dra Frank N. Furtera. Przed śmiercią, śpiewa swój wielki rock’n’rollowy hit „Hot Patootie”. Meat Loaf powiedział ABC Radio, że był przerażony, kiedy dowiedział się, kogo Fox obsadziło w roli Eddiego.

„Kiedy po raz pierwszy usłyszałem, że to Adam Lambert, byłem naprawdę niezadowolony,” powiedział ABC Radio. „Ponieważ każdy, kto potrafi wejść na scenę z Queen i zaśpiewać piosenki, które śpiewał sam Freddie Mercury… naprawdę, Adam Lambert to genialny piosenkarz.”

Tak, wierzcie lub nie, ale Meat Loaf bał się, że Adam tak dobrze sprawdzi się w tej roli, że wszyscy o nim zapomną.

Meat Loaf śmieje się: „Bałem się, że rozłoży mnie na łopatki! Myślałem sobie: „Szlag! Błagam, no bez przesady! Dlaczego Adam Lambert?!”

„Więc Lou Adler… producent Rocky Horror, wysłał mi “Hot Patootie” w wersji Adama,” powiedział Meat Loaf. I po przyjrzeniu się konkurencji, legendarny piosenkarz powiedział, że teraz czuje się już z tym o wiele lepiej.

Śmieje się, „Posłuchałem tego i stwierdziłem: ‘Cóż, to jest bardzo, bardzo dobre. Ale przepraszam, Adamie, wciąż jestem numerem jeden!”

I nawet jeśli nie może pojawić się w nowej produkcji, Meat Loaf jest dość zajęty: jego nowy album Braver than We Are dzisiaj ma swoją premierę. To ponowne spotkanie z Jimem Steinmanem, który napisał wszystkie piosenki na Bat Out of Hell i Bat Out of Hell II.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.