Feel Something

Drodzy Polscy Glamberts.

THE WAIT IS OVER!

DZIŚ O PÓŁNOCY RUSZA ERA 4!

Tłumaczenie listu-Gagda

~~~~~~~~~~

Hej! Wiem, że wszyscy czekaliście! Więc nareszcie jestem gotów na przyniesienie Wam swojej nowej muzyki.

Po pierwsze: pozwólcie podziękować mi za cierpliwość i wiarę we mnie. Pchaliście mnie do przodu nawet kiedy czułem się zniechęcony. Kocham tworzenie i występowanie z muzyką, ale było wiele chwil kiedy musiałem iść na kompromis z producentami, co oparte było na pieniądzach, a nie sztuce. Nie zrozumcie mnie źle – jestem bardzo dumny ze swojej pracy. Ale wychodzę z mrocznego czasu pełnego wątpienia w swój artyzm, co zaowocowało problemami psychicznymi. Zacząłem pytać samego siebie „Czy jest to w ogóle warte zachodu?”. Skupiłem się całkowicie na pracy i zacząłem czuć się odcięty od życia prywatnego. Moje poczucie własnej wartości cierpiało. Byłem samotny i zmierzałem ku depresji.

Na szczęście, równocześnie byłem na trasie z Queen, co pozwoliło mi się naładować tonami pozytywnej energii. Fani przed którymi występujemy są pełni miłości, a gra z Brianem May’em i Rogerem Taylorem to sama przyjemność i przypomina mi ona o własnej wartości. Razem kolaborowaliśmy na trasach i to pomogło mi przywrócić pewność swego artyzmu. Praca z Queen pomogła mi trzymać głowę wysoko i jestem wdzięczny duchowi Freddiego Mercury’ego, który zawsze mnie inspirował i pchał do przodu.

Z odrobiną pomocy specjalistycznej oraz wsparciem ze strony współpracowników, znajomych i rodziny, wyciągnąłem się z ciemności. Zdecydowałem, że swój nowy album zacznę samodzielnie, więc jedyny wpływ na mnie będzie miała pasja do muzyki. Odezwałem się do znajomych tekściarzy i artystów, których spotkałem przez lata i zacząłem umawiać się na spotkania z nimi. Chciałem stworzyć muzykę taką, jaką chcę żeby była i wejść w stan psychiczny kiedy po raz pierwszy marzyłem o byciu piosenkarzem – zanim wszedłem w rynek, który niszczył moją miłość do muzyki.

Po kilku pierwszych piosenkach, zorientowałem się, że jedynym sposobem na wypuszczenie tego projektu będzie zmiana teamu. Więc zatrudniłem nowy management i podpisałem nową umowę z firmą wydającą albumy. Świeży start!
Chciałem dać wam prezent, by rozpędzić tę nową erę zanim wypuszczę nowy singiel. To zapowiedź nowego albumu – piosenka ode mnie, dla was. Nazywa się „Feel Something” („Poczuj coś”). Została napisana o tym, jak wychodziłem z trudnego dla mnie okresu, o opieraniu się urojeniom, o rozumieniu swoich potrzeb i o otwieraniu własnego serca. Życie kawalera może być zabawą, z wieloma zwrotami akcji, ale po chwili zaczyna być puste. Pomiędzy frustracją związaną z karierą i wieloma zerwanymi kontaktami, czułem się znieczulony – i mimo, że chciałem się zakochać, wiedziałem, że nie jestem gotów. To właśnie to zainspirowało mnie do stwierdzenia „Nie potrzebuję czuć miłości, chcę czuć cokolwiek!” I to zrozumienie pchnęło mnie krok w przód do dbania o siebie i wyleczenia duszy. Piosenka ta to emocjonalny start mojego nowego albumu.
Utwory będą chronologiczną podróżą przez branie odpowiedzialności za własne szczęście i poszukiwanie intymności. Od kiedy napisałem tę piosenkę, odnalazłem radość, której mi brakowało i wróciły mi siły. Nie mogę się doczekać, aż usłyszycie więcej!
-A


Wraz ze startem nowej ery następuje zmiana wytwórni!

Od tej pory wytwórnią Adama zostało EMPIRE.

STRONA INTERNETOWA

FACEBOOK

INSTAGRAM


KUP

GOOGLE PLAY MUZYKA

ITUNES

Tekst (notatka opublikowana przez Adama)

Tekst został napisany przez Adama,Benedicta Corka oraz Josha Cumbee.


2 komentarze

  1. Bardzo dziękuję ,za ten tekst.Od dawna zauwazyłam na IG smutek w oczach Adama,Bardzo się cieszę ,ze wrócił i ,ze będziemy słuchać, tak długo oczekiwanej muzyki.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.