Fragmenty wywiadu z FIRSTNEWS- Niemcy

W internecie od pewnego czasu publikowane są fragmenty z wywiadu,jakiego Adam udzielił FIRSTNEWS (Niemcy). Tłumaczenie- Ivaa

LINK1

MONACHIUM- Adam Lambert i plotki w internecie

Adam Lambert opowiada portalowi klatsch und tratsch o tym, jak dobrze ignorować wpisy w internecie na swój temat jak tylko możliwe. (…) Jemu plotki w internecie są obojętne. W odpowiedzi na pytanie FIRSTNEWS o tym,czy czyta historie na swój temat w internecie odpowiada,że ,, Kiedy się na nie natknę. Widziałem już parę rzeczy. Nie mam  już więcej ustawionego google alertu w swojej skrzynce e-mail. Wyłaczyłem to (śmieje się). Jeśli jednak jest coś szalonego, to ktoś mnie o tym po prostu poinformuje. ”


LINK2

MONACHIUM- Adam Lambert bardzo uważa na swój głos.

Dla Adama Lamberta jego głos jest bardzo ważny. Piosenkarz chciałby w każdym razie uniknąć- tak jak Sam Smith czy Megahan Trainor w 2015  ewentualnych problemów ze strunami głosowymi. W wywiadzie dla FIRSTNEWS 34-latek opowiada,co robi,ażeby uniknąć takich problemów ,, Jako nastolatek brałem lekcje śpiewu. Przez rok ćwiczyłem śpiew operowy,dzięki któremu nauczyłem się poprawnie łapać oddech, co bardzo mi pomogło. I bardzo wiele nauczyłem się o śpiewaniu, nawet, gdy się jest chorym, jest niełatwą sztuką dać show, gdzie wszystko będzie szło gładko i publiczności będzie się podobać.”’


LINK3

MONACHIUM- Adam Lambert i jego impulsywne farbowanie włosów.
Adam Lambert jest znany ze swojego niezwykłego stylu. Odpowiednio i regularnie farbuje także swoje włosy w różnych kolorach. Obecnie ma srebno-białe. W wywiadzie dla FIRSTNEWS odpowiedział na pytanie czy już może wie, jaki kolejny kolor zagości na jego włosach – ,, Nie wiem. Nie mam pojęcia, jakiego koloru będą moje włosy jutro… jestem bardzo impulsywny jeśli chodzi o takie rzeczy.”


LINK4

MONACHIUM- Adam Lambert nie potrzebuje długiego czasu na regenerację.
(..) Niedawno zakończył swoją światową solo trasę, a pod koniec miesiąca będzie można go ponownie zobaczyć wraz z Queen na europejskich festiwalach. Można myśleć, że to może być stresujące, ale dla 34-latka to jest żaden problem. W wywiadzie dla FIRSTNEWS mówi – ,, Mam dwa tygodnie zanim ponownie ruszę w trasę. To jest dla mnie wystarczający czas (na odpoczynek). Odwiedzam w tym czasie SPA, idę na manikiur oraz na masaż pleców, jem także dobre jedzenie, zaliczam drzemkę i znowu mam się dobrze. ”


LINK5

MONACHIUM- Adam Lambert i jego własna definicja sukcesu.
Adam Lambert wraz ze swoim albumem ,,The Original High” odniósł sukces na oficjalnych listach. Po 10 (w kwietniu był ten wywiad przeprowadzony) miesiącach od wydania albumu uplasował się na #8 w USA, w Niemczech #20, a w Wielkiej Brytanii #3. Ale suckes dla 34-latka ma zupełnie inne znaczenie. W wywiadzie dla FIRSTNEWS mówi : ,, Myślę, że muzyczny biznes opiera się tylko na liczbach  sprzedaży oraz pozycjach na listach przebojów. To jest troszeczkę zabawne takie konkurowanie, żeby wypromować swoje widzenie sztuki. Ale to nie jest konieczne, jeśli chodzi o (samą) muzykę. Bycie w trasie, śpiewanie tych piosenek przed fanami jest najlepszą nagrodą,kiedy się widzi fanów, którzy znają każde słowo (piosenki), stają się emocjonalni przy każdej piosence, reagują na słowa i muzykę. To jest muzyka. To jest prawdziwa nagroda. ”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.