Głosowanie

Motywator

A teraz odpowiedz sobie na pytanie- czy wystarczająco doceniłeś pracę Adama? Nie? No to do roboty.


 AKTUALNY SINGIEL:

TWO FUX

SŁUCHAJ I STREAMUJ TWO FUX,W PRZYPADKU STREAMINGU NA YOUTUBE PAMIĘTAJ O ODŚWIEŻANIU STRONY CO KAŻDY ODSŁUCH,INACZEJ SIĘ NIE DOLICZY DO OGÓŁU STREAMINGU!

Spotfy i deezer rejestracja: normalnie,poprzez swoje konto na  facebook,poprzez swoje konto na google+

KUP

ITUNES

GOOGLE PLAY MUZYKA

EMPIK

RADIO ESKA :

Możecie głosować na  Two Fux do notowania Gorącej20 radia Eska! KLIK  

Two Fux znajduje się obecnie w propozycjach. Żeby oddać głos, klikamy na ZAPRPOPONUJ obok piosenki, logujemy się na stronie eski i oddajemy głos.

RMF FM :

Możecie zgłaszać Two Fux do propozycji notowania Poplisty! Propozycje wpisujecie na samym dole strony, w facebookowych komentarzach.

NOTOWANIE POPLISTA

RADIO ZET

 Two Fux wskoczyło do  NOTOWANIA Listy przebojów radia ZET. Głosujecie poprzez klikanie na słówko GŁOSUJ ukryte w czarnym kółeczku z trzema białymi kropkami. Adam jest pod Duą Lipą.

Maksymalna liczba oddanych głosów to JEDEN na 1 DZIEŃ. Codziennie można oddawać po głosiku na Adama, każdy głos się liczy!

NOTOWANIE LISTA PRZEBOJÓW  RADIA ZET

 

RMF MAXXX

ESKA.TV

I pamiętajmy o SHAZAMOWANIU TWO FUX wtedy,kiedy słyszymy piosenkę! To jest bardzo proste- po prostu uruchamiamy aplikację,a ona sama ,,wyłapuje” piosenkę i wyświetla nam się do udostępnienia na serwisach społecznościowych. Warto to robić,bo w ten sposób dajemy znać,że ,,zashazamowaliśmy” tę piosenkę!

Pamiętajcie,że streaming i shazamowanie pomaga Adamowi w osiąganiu szczytów różnych notowań u nas!!!

ZPAV zmienił zasady przyznawania złotej/platynowej/diamentowej płyty za ,,cyfrowy” singiel. Tym razem przyznanie określonego statusu zależy nie od samego streamingu,ale od dochodów sprzedaży singla. W związku z tym PROSIMY O NABYWANIE SINGLA W LEGALNY SPOSÓB!

Singiel kosztuje nie więcej niż 4 złote, a sposoby płacenia są różne:

iTunes- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

Google play muzyka- karta debetowa (Visa,MasterCard) bądź obciążenie rachunku telefonicznego abonenta ( kwota zostanie przypisana do rachunku wystawianego na koniec miesiąca)

Empik- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

ZŁOTA PŁYTA- DOCHODY OD 20.000zł

PLATYNOWA PŁYTA- DOCHODY OD 40.000zł

DIAMENTOWA PŁYTA- DOCHODY OD 200.000 zł

REGULAMIN PRZYZNAWANIA- KLIK

PRASA :

Jeśli chodzi o naszą prasę,jeśli chcecie zobaczyć artykuł o Adamie bądź plakat , zróbcie pożyteczny użytek z Facebooka i zostawcie posty na ich tablicy,że chcecie coś z Adamem . Warto pamiętać o formie grzecznościowej oraz napomknąć ,co u niego ŚWIEŻEGO słychać . Jeśli dodajecie zdjęcie,dodawajcie  te z AKTUALNYCH sesji,nie z 2010 ,bo nikt Was nie weźmie na poważnie ,a  i oni sami będą myśleć ,że Adam nie ma żadnych nowych fajnych zdjęć,które mogliby użyć do artykułu/plakatu .

BRAVO

 


ADAM CZUWA, I PATRZY NA WAS WSZYSTKICH . JEŚLI WYNIKI SPRZEDAŻY PŁYTY NIE BĘDĄ ZADOWALAJĄCE-ZAPOMNIJCIE O KONCERCIE W POLSCE .

DO-ROBOTY!

10394837_730643393669929_8978593180504313906_n


10 komentarzy

  1. Npisane jest jak byk,że jest potrzebna pomoc aplikacji hola,zeby móc oddac głos, czytanie ze zrozumieniem się kłania! Aplikacja hola służy do tego, żeby można było oglądać niedostępne w Polsce jakiekolwiek materiały video (czy tam głosować,obojętnie co). Hola ma ikonkę uśmiechniętego płomienia ognia. Na 2 raz zalecam czytać ciut uważniej to, co tu jest napisane.

  2. a mi pokazuje ze sie nie da zagłosować w naszym rejonie (czyli Polsce)

  3. Dokładnie. Zwłaszcza, że to coś daje. Nasze codziennie klikanie dla Adama nie idzie na próżno. 🙂

  4. I świetnie! 🙂 Adam zawsze miał, ma i będzie miał pod górkę, ale postarajmy się specjalnie dla niego. Bo warto 🙂

  5. Głosuję wszędzie gdzie to możliwe, piszę po gazetach itp… Czas zacząć pokazać wszystkim że istniejemy !!! Adam nas potrzebuje 😀

  6. Dobrze by było, żeby każdy z nas zaangażował w to swoich znajomych, chociażby do dodawania propozycji w radiach, trwa to niedługo, a może nam bardzo pomóc. Im więcej osób tym lepiej. Liczę na to, że się uda, co ja mówię – musi się nam udać! 😀

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.