Głosowanie

Motywator

A teraz odpowiedz sobie na pytanie- czy wystarczająco doceniłeś pracę Adama? Nie? No to do roboty.


 AKTUALNY SINGIEL:

COMIN IN HOT

SŁUCHAJ I STREAMUJ COMIN IN HOT,W PRZYPADKU STREAMINGU NA YOUTUBE PAMIĘTAJ O ODŚWIEŻANIU STRONY CO KAŻDY ODSŁUCH,INACZEJ SIĘ NIE DOLICZY DO OGÓŁU STREAMINGU!

Spotfy i deezer rejestracja: normalnie,poprzez swoje konto na  facebook,poprzez swoje konto na google+

KUP

ITUNES

GOOGLE PLAY MUZYKA

MEDIA

-RADIO ZET

AKCJA!
KOCHANI,JEŚLI CHCEMY,BY RADIO ZET BYŁO PIERWSZYM RADIEM,KTÓRE ZACZNIE PUSZCZAĆ #NEWEYES I COMIN IN HOT TO ZGŁASZAJCIE TEN KAWAŁEK DO LISTY PRZEBOJÓW RADIA ZET.
WSZYSTKO,CO TRZEBA ZROBIĆ,TO WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ POMIĘDZY NOTOWANIEM A PROPOZYCJAMI DO LISTY PT. NA LIŚCIE NIE MA TWOJEGO ULUBIONEGO KAWAŁKA? ZGŁOŚ GO!
WPISUJEMY ADAM LAMBERT NEW EYES I COMIN IN HOT I WYSYŁAMY,TO WSZYSTKO.

LPRZ-KLIKNIJ

-4FUN TV

NA ICH FANPAGE NA FACEBOOKU ORAZ NA CZACIE W APLIKACJI SPAMUJEMY ICH Z LINKIEM DO KLIPU ,,COMIN IN HOT” I PROSIMY,ŻEBY DODALI DO PROGRAMU CHCESZ MASZ JAK I DO OGÓLNEJ ICH PLAYLISTY.

-RADIA RMF FM,ESKA,ZET,RMF MAXXX

SPAMUJEMY ICH Z LINKIEM DO SINGLA ORAZ PROSIMY,ŻEBY PUŚCILI JAKO NOWOŚĆ W ICH PASMACH TYPU #NEWMUSICFRIDAY. DODAJEMY TAKŻE KOMENTARZE O SINGLU POD NAJNOWSZYMI NOTOWANIAMI LIST PRZEBOJÓW (PODWÓJNA GORĄCA 20, POPLISTA,LISTA PRZEBOJÓW RADIA ZET,HOP BĘC)

I pamiętajmy o SHAZAMOWANIU NEW EYES ORAZ COMIN IN HOT  wtedy,kiedy słyszymy piosenkę! To jest bardzo proste- po prostu uruchamiamy aplikację,a ona sama ,,wyłapuje” piosenkę i wyświetla nam się do udostępnienia na serwisach społecznościowych. Warto to robić,bo w ten sposób dajemy znać,że ,,zashazamowaliśmy” tę piosenkę!

Pamiętajcie,że streaming i shazamowanie pomaga Adamowi w osiąganiu szczytów różnych notowań u nas!!!

ZPAV zmienił zasady przyznawania złotej/platynowej/diamentowej płyty za ,,cyfrowy” singiel. Tym razem przyznanie określonego statusu zależy nie od samego streamingu,ale od dochodów sprzedaży singla. W związku z tym PROSIMY O NABYWANIE SINGLA W LEGALNY SPOSÓB!

Singiel kosztuje nie więcej niż 4 złote, a sposoby płacenia są różne:

iTunes- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

Google play muzyka- karta debetowa (Visa,MasterCard) bądź obciążenie rachunku telefonicznego abonenta ( kwota zostanie przypisana do rachunku wystawianego na koniec miesiąca)

Empik- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

ZŁOTA PŁYTA- DOCHODY OD 20.000zł

PLATYNOWA PŁYTA- DOCHODY OD 40.000zł

DIAMENTOWA PŁYTA- DOCHODY OD 200.000 zł

REGULAMIN PRZYZNAWANIA- KLIK

 


ADAM CZUWA, I PATRZY NA WAS WSZYSTKICH . JEŚLI WYNIKI SPRZEDAŻY PŁYTY NIE BĘDĄ ZADOWALAJĄCE-ZAPOMNIJCIE O  2 KONCERCIE W POLSCE .

DO-ROBOTY!

10394837_730643393669929_8978593180504313906_n


12 komentarzy

  1. Zdanie wykonane.Zanudzam znajomych ,ale zyskuję kolejnych fanów Adama.Pozdrawiam Was serdecznie:)

  2. Npisane jest jak byk,że jest potrzebna pomoc aplikacji hola,zeby móc oddac głos, czytanie ze zrozumieniem się kłania! Aplikacja hola służy do tego, żeby można było oglądać niedostępne w Polsce jakiekolwiek materiały video (czy tam głosować,obojętnie co). Hola ma ikonkę uśmiechniętego płomienia ognia. Na 2 raz zalecam czytać ciut uważniej to, co tu jest napisane.

  3. a mi pokazuje ze sie nie da zagłosować w naszym rejonie (czyli Polsce)

  4. Dokładnie. Zwłaszcza, że to coś daje. Nasze codziennie klikanie dla Adama nie idzie na próżno. 🙂

  5. I świetnie! 🙂 Adam zawsze miał, ma i będzie miał pod górkę, ale postarajmy się specjalnie dla niego. Bo warto 🙂

  6. Głosuję wszędzie gdzie to możliwe, piszę po gazetach itp… Czas zacząć pokazać wszystkim że istniejemy !!! Adam nas potrzebuje 😀

  7. Dobrze by było, żeby każdy z nas zaangażował w to swoich znajomych, chociażby do dodawania propozycji w radiach, trwa to niedługo, a może nam bardzo pomóc. Im więcej osób tym lepiej. Liczę na to, że się uda, co ja mówię – musi się nam udać! 😀

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.