Głosowanie

Motywator

A teraz odpowiedz sobie na pytanie- czy wystarczająco doceniłeś pracę Adama? Nie? No to do roboty.


 AKTUALNY SINGIEL:

TWO FUX

SŁUCHAJ I STREAMUJ TWO FUX,W PRZYPADKU STREAMINGU NA YOUTUBE PAMIĘTAJ O ODŚWIEŻANIU STRONY CO KAŻDY ODSŁUCH,INACZEJ SIĘ NIE DOLICZY DO OGÓŁU STREAMINGU!

Spotfy i deezer rejestracja: normalnie,poprzez swoje konto na  facebook,poprzez swoje konto na google+

KUP

ITUNES

GOOGLE PLAY MUZYKA

EMPIK

RADIO ESKA :

Możecie głosować na  Two Fux do notowania Gorącej20 radia Eska! KLIK  

Two Fux znajduje się obecnie w propozycjach. Żeby oddać głos, klikamy na ZAPRPOPONUJ obok piosenki, logujemy się na stronie eski i oddajemy głos.

RMF FM :

Możecie zgłaszać Two Fux do propozycji notowania Poplisty! Propozycje wpisujecie na samym dole strony, w facebookowych komentarzach.

NOTOWANIE POPLISTA

RADIO ZET

 Two Fux wskoczyło do  NOTOWANIA Listy przebojów radia ZET. Głosujecie poprzez klikanie na słówko GŁOSUJ ukryte w czarnym kółeczku z trzema białymi kropkami. Adam jest pod Duą Lipą.

Maksymalna liczba oddanych głosów to JEDEN na 1 DZIEŃ. Codziennie można oddawać po głosiku na Adama, każdy głos się liczy!

NOTOWANIE LISTA PRZEBOJÓW  RADIA ZET

 

RMF MAXXX

ESKA.TV

I pamiętajmy o SHAZAMOWANIU TWO FUX wtedy,kiedy słyszymy piosenkę! To jest bardzo proste- po prostu uruchamiamy aplikację,a ona sama ,,wyłapuje” piosenkę i wyświetla nam się do udostępnienia na serwisach społecznościowych. Warto to robić,bo w ten sposób dajemy znać,że ,,zashazamowaliśmy” tę piosenkę!

Pamiętajcie,że streaming i shazamowanie pomaga Adamowi w osiąganiu szczytów różnych notowań u nas!!!

ZPAV zmienił zasady przyznawania złotej/platynowej/diamentowej płyty za ,,cyfrowy” singiel. Tym razem przyznanie określonego statusu zależy nie od samego streamingu,ale od dochodów sprzedaży singla. W związku z tym PROSIMY O NABYWANIE SINGLA W LEGALNY SPOSÓB!

Singiel kosztuje nie więcej niż 4 złote, a sposoby płacenia są różne:

iTunes- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

Google play muzyka- karta debetowa (Visa,MasterCard) bądź obciążenie rachunku telefonicznego abonenta ( kwota zostanie przypisana do rachunku wystawianego na koniec miesiąca)

Empik- karta debetowa/kredytowa (Visa,MasterCard)

ZŁOTA PŁYTA- DOCHODY OD 20.000zł

PLATYNOWA PŁYTA- DOCHODY OD 40.000zł

DIAMENTOWA PŁYTA- DOCHODY OD 200.000 zł

REGULAMIN PRZYZNAWANIA- KLIK

PRASA :

Jeśli chodzi o naszą prasę,jeśli chcecie zobaczyć artykuł o Adamie bądź plakat , zróbcie pożyteczny użytek z Facebooka i zostawcie posty na ich tablicy,że chcecie coś z Adamem . Warto pamiętać o formie grzecznościowej oraz napomknąć ,co u niego ŚWIEŻEGO słychać . Jeśli dodajecie zdjęcie,dodawajcie  te z AKTUALNYCH sesji,nie z 2010 ,bo nikt Was nie weźmie na poważnie ,a  i oni sami będą myśleć ,że Adam nie ma żadnych nowych fajnych zdjęć,które mogliby użyć do artykułu/plakatu .

BRAVO

 


ADAM CZUWA, I PATRZY NA WAS WSZYSTKICH . JEŚLI WYNIKI SPRZEDAŻY PŁYTY NIE BĘDĄ ZADOWALAJĄCE-ZAPOMNIJCIE O KONCERCIE W POLSCE .

DO-ROBOTY!

10394837_730643393669929_8978593180504313906_n


  • Ivaa, Maj 9, 18:38

  Npisane jest jak byk,że jest potrzebna pomoc aplikacji hola,zeby móc oddac głos, czytanie ze zrozumieniem się kłania! Aplikacja hola służy do tego, żeby można było oglądać niedostępne w Polsce jakiekolwiek materiały video (czy tam głosować,obojętnie co). Hola ma ikonkę uśmiechniętego płomienia ognia. Na 2 raz zalecam czytać ciut uważniej to, co tu jest napisane.

  • Ola, Maj 9, 17:22

  a mi pokazuje ze sie nie da zagłosować w naszym rejonie (czyli Polsce)

  • Ivaa, Grudzień 16, 14:14

  Super!

  • Beata, Grudzień 16, 11:25

  Na dziś mam czyste sumienie, obklikałam co się dało… 😉

  • jackreno1, Październik 9, 20:36

  Kochani, klikamy i głosujemy!

 1. Dokładnie. Zwłaszcza, że to coś daje. Nasze codziennie klikanie dla Adama nie idzie na próżno. 🙂

 2. I świetnie! 🙂 Adam zawsze miał, ma i będzie miał pod górkę, ale postarajmy się specjalnie dla niego. Bo warto 🙂

  • Glamsylwcia78, Maj 8, 22:31

  Głosuję wszędzie gdzie to możliwe, piszę po gazetach itp… Czas zacząć pokazać wszystkim że istniejemy !!! Adam nas potrzebuje 😀

  • Ivaa Lambert, Maj 3, 20:04

  Masz swieta racje 😀

  • Suerte, Maj 3, 19:09

  Dobrze by było, żeby każdy z nas zaangażował w to swoich znajomych, chociażby do dodawania propozycji w radiach, trwa to niedługo, a może nam bardzo pomóc. Im więcej osób tym lepiej. Liczę na to, że się uda, co ja mówię – musi się nam udać! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*