Guy Sebastian zdradza, że odnowiony X Factor Australia będzie „brutalny” z większą ilością marzycieli wysyłanych do domu w dramatycznych przetasowaniach

Czyli co nas czeka w nadchodzącym sezonie XFactora, w którym jurorem jest Adam. Tłumaczenie-Annie.

ARTYKUŁ

[Nie jestem Australijką ani fanką Australian English, dlatego z góry przepraszam, że tłumaczenie może nieco odbiegać od oryginalnej treści wywiadu. Robiłam, co mogę – przyp.tłum]

Nowy sezon X Factor Australia będzie bardziej „brutalny” po tym, jak producenci postanowili obciąć ilość odcinków na żywo i wysyłać więcej ludzi do domu każdego tygodnia, jak powiedział Guy Sebastian.

Popularny juror zdradził, że będzie o jedną kategorię mniej, a casting, eliminacje i segment z domami jurorów będą skondensowane jako część dramatycznego przetasowania w ocenie ich rywalizacji.

Odcinki na żywo będą niczym odstrzał zwierzyny. Więc proces będzie dość brutalny,” powiedział Guy The Daily Telegraph. „Będziemy musieli pozbywać się dwóch lub trzech osób jednocześnie.”

Powiedział także, że redukcja stołu sędziowskiego z czterech do trzech osób sprawi, że show puszczany przez Channel Seven będzie przebiegał szybciej.

Wykonawca „The Battle Scars” będzie siedział tam wraz z Iggy Azaleą i Adamem Lambertem – i wierzy, że oboje przyniosą programowi młodzieńczą energię.

Powiedział też, że nowy zespół będzie znacznie różnił się od tego z poprzedniego sezonu, w którym znaleźli się Dannii Minogue, Chris Isaak i James Blunt.

Z najmłodszego stałem się najstarszy. Myślę, że to dobrze – zastrzyk opinii od młodych.”

Guy zdradził, że planował opuścić show zanim producenci namówili go, by został w nowej odsłonie programu. Powiedział, że poprzedni sezon był dla niego zbyt intensywny, ponieważ zabierał mu każdą sekundę przez sześć miesięcy.

Ojciec dwójki dzieci, który zdobił sławę jako pierwszy zwycięzca Australijskiego Idola w 2003, ma nadzieję, że nowa struktura programu da mu więcej czasu na stworzenie nowego albumu.

Iggy również opowiadała o swoim podekscytowaniu nad rozpoczęciem pracy w odnowionym show:

Rozumiem, jak to jest, kiedy ma się wielkie marzenia, i chcę pomóc innym młodym Australijczykom spełnić ich, dzieląc się moją wiedzą i rozwijając ich talent we współpracy z X-Factorem.”


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.