Hunger TV-wywiad

Adam Lambert udzielił ekskluzywnego wywiadu dla brytyjskiego magazynu HungerTV ,niestety ten wywiad jest dostępny tylko  w wersji online (nie będzie można go nabyć w formie magazynu) .  Tłumaczenie wywiadu oraz galeria z HQ zdjęciami-w rozwinięciu.

ORYGINALNY LINK

GALERIA HQ

tumblr_o3avqd6Xrx1s2y6rlo1_500

Kiedy 27-letni wtedy Adam Lambert stanął przed sędziami w American Idol w 2009 roku,miał troszeczkę pojęcie,co wkrótce mogłoby się wydarzyć . Teatralnie interpretując ,,Rock with you ” i ,,Bohemian Rhapsody” nigdy się nie spodziewał,że w ciągu tych 6 lat zostanie frontmanem królowej oraz będzie opisywany w takich samych zdaniach,co jego jeden z idoli-Freddie Mercury .

Ale czy Adam wystarczająco temu wierzy,czy też nie ,jego determinacja,talent i niezachwianie bezgraniczna chęć bycia sobą pomogła w zdobyciu wielu osiągnięć przez 6 lat niż inni artyści  osiągają przez całe swoje życie .

Nieważne jak wiele otrzymał  pochwał, jak wiele ma fanów, jak wiele sprzedał płyt-on ma nawet ustanowione swoje święto w swoim rodzinnym mieście (San Diego) na 8.05 (Adam Lambert Day) .

Ale to nie jest tylko muzyka,która utrzymuje rozmowę,to Adam osobiście i nie cofa się przed niczym – wprowadza pewien rodzaj świeżości do branży znanej z powszedniej cenzury i częstemu stereotypowi ubijania obecnie produkowanych ,przeszkolonych przez media pop ulubieńców.

Otwarty homoseksualista,który został również ambasadorem równości wprowadził nową perspektywę do głównego nurtu muzyki jak i naświetlił światło na najbardziej potrzebujące zagadnienia jak na przykład zastraszanie i małżeństwa tej samej płci . W świecie indentyczności Adam wyróżnia się i dzięki Bogu przemysł muzyczny jak i inne potrzebują właśnie takich głosów jak jego .

Zanim jego trzeci album ujrzy światło dzienne , spotkaliśmy się z rosnącą supergwiazdą na jego sesji zdjęciowej z Rankin ,żeby się dowiedzieć,dlaczego w nadchodzącej przyszłości jest bardziej różowo .

Otrzymywałeś niesamowite recenzje za swoje koncerty w UK ,czy to przynosiło Ci ulgę ? I jak bardzo odczuwałeś ciśnienie zanim rozpoczęła się trasa ? 

Graliśmy nasz pierwszy koncert w Ukrainie prawie dwa lata temu dla prawie półmilionowej publiczności  .Ten koncert strasznie mnie przerażał . Ostatniego lata graliśmy w północnej Ameryce i Australii i Aziji z wielkim powodzeniem ,która umocniła moją pewność siebie oraz komfort z materiałem jaki graliśmy oraz  zespołem . Byłem podekscytowany reakcja publiczności na nasz występ w brytyjskim XFactorze i w Sylwestra . Myślę,że te dwa występy dobrze rozgrzały publiczność i pokazały kawałek tego,co mieliśmy do pokazania na koncertach na arenach w rodzinnym kraju Queen . 

Czy jesteś fanem Wielkiej Brytanii i brytyjskiej kultury ? 

Tak! Spędziłem wiele czasu w Londynie w tym roku . Uwielbiam tamtejszą pop muzykę,która się  właśnie ukazuje . Niezwykle uduchowione wokale i house-owe odrodzenie nakręcają mój bzik . Zawsze byłem wciągnięty w brytyjskie filmy oraz telewizję ,tam jest duży nacisk na dowcipne przekomarzania i sarkazm . 

,,CZASAMI MOJA OTWARTOŚĆ GRYZIE MNIE W TYŁEK,ALE TO MNIE NIE POWSTRZYMUJE OD UTRZYMANIA TEGO ”

Brian May powiedział,że przeszedłeś metamorfozę przez ten czas,kiedy pracowaliście razem-czy ty także dostrzegasz przemianę w sobie ? 

Myślę,że bardziej wpasowałem się w klimat piosenek . Jestem teraz w stanie bardziej  pobawić się z melodią niż wcześniej,kiedy zaczynałem. I także też odkryłem,że jestem bardziej związany z tekstami (piosenek) i nauczyłem się więcej  o tym,co zainspirowało zespół,żeby ją napisać . Teraz po blisko czterech latach wspólnej współpracy czuję mocniejszą odpowiedzialność do zespołu,trzymam się bliżej z Brianem i Rogerem oraz czuję się bardziej komfortowo z narastającymi oczekiwaniami fanów . Zwątpienie oraz strach zostały przezywciężone i przewźięte z głeboką radością . Kiedy zbliżała się wycieczka królowej po arenach ,chciałem zanurzyć się w ich reputację ,teatralność  i obóz . Uniknąć bądź zbagatelizować tę energię byłoby to  świętokradztwem . Podszedłem do tego jakbym był współkuratorem scenicznej reposperktywy historii zespołu . Pierwsza sekcja koncertu było złożenie przeze mnie hołdu w kierunku lat 70 -glam i  nie powstrzymywałem tego! Frędzle,cyrkonie,wysokie obcasy – były właściwym dodatkiem .W mojej opinii ,wszystkie części  pokazały,dlaczego publiczność pokochała ten zespół na pierwszym miejscu . Ten rodzaj nostalgii była główną częścią dizajnu całej trasy . 

Jak się zmieniłeś jako piosenkarz i jako osoba prywatna przez ostatnie pięć lat ?

Definitywnie czuję ewolucję jako osoba prywatna i jako piosenkarz przez te ostatnie pięć lat . Jestem bardziej skorygowany do dziwności sławy oraz bardziej uziemiony w życiu prywatnym . Nie przepracowuje się na występach tak jak kiedyś to robiłem  – jako piosenkarz wiem,ze  czasami mniej znaczy więcej . Mówiąc o osobistym życiu próbowałem użyć tej samej mniejszości do większości ,która daje większą bliskość życia . To,co mówię ,ma nadal wiele tendencji,ale myślę,że udało mi się znaleźć troszeczkę lepszy  balans pomiędzy rzeczami . Nadal jestem swoim najgorszy krytykiem,ale ostatnimi dniami przyznaję sobie więcej pozytywnych recenzji . To wszystko sprawiło,że czuję się bardziej pewny siebie we swojej skórze i skłania mnie bardziej do bycia jeszcze bardziej autentycznym oraz bardziej szczerym wobec siebie i świata . Mój  osobisty styl odzwierciedla całkiem wyrażnie tę przemianę . Nadal ubieram się glamour,ale w znacznie mniejszym ekstrawaganckim wydaniu . Wyrosłem ze strojów jakie ubierałem pięć lat temu ,wchodząc na światową scenę – to całe gówno pochłaniało WIELE przygotowań i pracy i zabierało za dużo czasu na przygotowanie się – nie jestem już tak bardzo cierpliwy jak kiedyś . Na dodatek zmienił się też mój gust na przestrzeni tych pięciu lat – tak jak każdemu się zmienia . Każdy ma swoje fazy-jedne są super jedne są tragiczne . Definitywnie spoglądam na swoje poprzednie modowe wybory i przewracam oczami . 

Gdy nadarzyła się okazja do bycia frontmanem Queen-jakie były Twoje pierwsze myśli i reakcje ? 

Byłem zaszczycony i podekscytowany –  i wtedy blady strach dał o sobie znać . Myślałem – ,, ugh nie chcę być porównywany do niesamowitego Freddiego Mercurego .” Kto chciałby ? On jest bogiem w mojej książce . Wiedziałem,że poradzę sobie z piosenkami,ale to byłby zawiły balans pomiędzy śpiewaniem po swojemu a utrzymaniu ich w oryginalnej integralności . Na koniec dnia zdecydowałem się przyjąć wyzwanie w nadziei,że będzie doprowadzało do nabierania większego doświadczenia . Jestem bardzo zadowolony z tego,że mi się udało . Ożywiło mnie to twórczo oraz zainspirowało . 

Jak występy z Queen wpłynęły na Twoją solową karierę -czy kiedykolwiek trzeba było spoglądać wstecz ?

Byłem bardzo szczęśliwy,że mogłem dzielić scenę z legendami i odnowić swoje kontakty z publicznością na całym świecie . I jesteśmy bardzo dumni z wyprzedanej światowej trasy . To był ostateczny rynek zbytu dla mojej miłości większa niż życie,glam rocka,przepychu oraz okoliczności . To było odniesienie do materiału ,która zainspirowała mnie na początku mojej kariery w branży muzycznej . For Your Entertainment był moim nowoczesnym rodzajem popu w kierunku glam rocka . Stylistycznie mój nowy solo materiał przeniósł się na zupełnie inny kierunek . Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie nowego rozdziału ,który zbada inną stronę mojej osobowości . Nie myślę nad tym,żeby spojrzeć z powrotem na nie  – one egzystencjonowały pięknie . Nasza trasa była live kolaboracją ,na której byłem wdzięcznym gościem Queen . Teraz to się już skończyło ,mam trzeci album do wydania i wypromowania . Ale to nie jest  nadal  pożegnanie Queen . Jedziemy do rock in Rio jako główna gwiazda festiwalu we wrześniu . Ale na teraz jestem bardzo skupiony na nadchodzącym albumie

Mówiąc o Twoim albumie-The Original High jak bardzo się różni od poprzednich materiałów ? 

Ten album jest wyprodukowany przez Maxa Martina i Shellbacka,którzy są producentami wykonawczynymi i bardzo pomogli mi utrzymać spójne brzmienie oraz nastrój . Brzmieniowo czuję się bardziej nowocześnie niż na poprzednich materiałach . To jest definitywnie POP,ale nie o smaku gumy do żucia! Mamy unikać obozu i teatralności ,ma tu sprzyjać ciemność ,bardziej uziemiony klimat ,a jednocześnie sprawi,że zaczniesz tańczyć ! Z lyricznej strony jest bardzo bardzo personalne ,ten album ma całkowicie czuć się słodkogorzki . Wokalnie myślę,że to jest najbardziej wyrafinowana,gustowna praca jaką wykonałem do tej pory . Pod kierunkiem Maxa podszedłem bardziej powściągliwie niż w przeszłości . Zamiast być bardzo specyficznym,nastawiłem się na to,że piosenki będą bardziej ezoteryczne  i będą bardziej otwarte na interpretację . Jestem ciekawy usłyszeć o indywidualnym znaczeniu,jaki ludzie znajdą w tych piosenkach odzwierciedlając je do swoich aktualnych sytuacji życiowych . 

Pierwszy singiel wydaje się być doskonałym wstępem do The Original High . Ustanawia się w bardzo trudnej,przyziemnej drodze i przekształca się w hipnotyczny sen pełen surrealistycznej wyobraźni i ustanawia na jeszcze minimalnym ,ale masywnym i głębokim dźwięku house . Ten huk omami Cię i Twoje uszy  na pierwszym odsłuchu . Przygotuj się!

MOIM ŻYCZENIEM JEST DLA GEJÓW,ŻEBY STALI SIĘ MNIEJ ETYKIERALNI,A MIELI WIĘCEJ NIŻ TYLKO JEDEN ZE WSPANIAŁYCH KOLORÓW W ZBIOROWYM KARTONIE LUDZKOŚCI . 

Wydajesz się być bardzo autentycznym oraz szczerym człowiekiem,który nie ukrywa kim jest i w co wierzy . Czy jest to ważne,aby Twoja autentyczność przelała się także na Twoją muzykę ? 

Czasami moja otwartość gryzie mnie w tyłek ,ale to mnie nie powstrzymuje od bycia szczerym (śmiech) . Zawsze byłem typem otwartej książki . Myślę,że były momenty tego na moich poprzednich albumach,ale na TOH naprawdę przekroczyliśmy granicę i otworzyliśmy tę książkę na ościerz ,żeby wszyscy mogli ją usłyszeć . To jest troszeczkę przerażające być tak narażonym ,ale jestem gotowy pozwolić ludziom zrozumieć wszystko,co czyni mnie kleszczem ,nawet nieatrakcyjne części mnie . *tłumacz ryczy ze śmiechu*

Twoim zdaniem-czy dzisiejszy przemysł muzyczny oraz muzycy są wystarczająco szczerzy ?

Myślę,że z social media ,tak jak jest teraz,muzycy są bardziej otwarci i szczerzy  i moim zdaniem to jest to,czego ludzie oczekują i chcą . 

Czy od zawsze chciałeś być postrzegany jako wzór dla innych ? 

W przeszłości czułem się jak pod presją tego . Zawsze mówiłem , nie rób tego co ja robię ,rób to,co faktycznie robisz . Jeśli moje personalne upodmiotowienie motywuje kogoś ,żeby eksplorować swoją ,to jestem zaszczycony . Nie określam siebie jako nauczyciela albo lepszego od kogoś ,jestem wadliwy i nadal próbuję znaleźć tego właściwego siebie. 

Byłeś uznawany za pogłębianie praw gejów w muzyce ,które definitywnie powinny się wydarzyć . Czy czujesz obowiązek kontynuowania tego ? 

Myślę,że istnieje prosta moc w byciu śmiałym i otwartym na temat tego kim i czym jesteś  i nie pozwalasz się oddalać od tego,do czego dążysz ,aby osiągnąć . W tej drodze myślę,że wystosowałem pewny komunikat . Życzyłbym sobie jednak dla gejów ,żeby byli mniej etykieralni ,a bardziej więcej niż jednokolorowi w zbiorowym kartonie ludzkości  . Nie jestem separatystą,jestem ,,all inclusive” . 

Jak ,inkluzywny’ jest przemysł,w którym jesteś,Twoim zdaniem ? 

Szybko się zmienia z duchem social media . Jestem zachwycony . Weszliśmy w czasy ,gdzie jest większe pole do popisu . 

Teraz pójdźmy w inny temat-moda . Jak ważne jest rzemiosło osoby poprzez modę ? 

Jestem zakupoholikiem . Kocham ciuchy . Bawienie się w przebieranki było od zawsze moją ulubioną codzienną aktywnością . Uwielbiam tę ekspresję mu towarzyszącą . Piękne rzeczy sprawiają ,że czuję się dobrze . 

Na koniec – jakie są Twoje największe cele na ten rok ?

Aby moja muzyka dotarła do szerszej,globalnej publiczności . Nie mogę się doczekać aby się nią podzielić!


Opublikowany w News

27 myśli na temat “Hunger TV-wywiad

 1. tak, to wina Adama ale ty napisałaś o tych pisankach 😀 wiem, ja miałam dokładnie ten sam tor na myśli XD Adam wyglądał dobrze w tym kolorze, zresztą jak w każdym 🙂 pamiętam jak za pierwszym razem zobaczyłam zdjęcie, na którym miał srebrne włosy, moja reakcja: on jest siwy (dedłam)

 2. Co ja znowu liw mi elon ,to wszystko wina Adama xD
  zle-erotyczne ,to mialam na mysli,a nie ze ogolnie zle typu okropne LOL xD choc inni zaraz wezma wiadro i beda rzygac jak koty pod plotem :v
  No coz ..ale i tak NIC nie przebije jego jakze ,,cudownych” zielonych wlosow :v

 3. przez ciebie już chyba nigdy nie wejdę do mojego kościoła bo będę miała przed oczami obraz Adama w tych slipkach z koszyczkiem wielkanocnym pełnym pisanek albo coś jeszcze gorszego a to nie byłoby zbyt dobre gdybym nagle w połowie mszy zaczęła się śmiać albo dostała ataku serca 😀 po za tym jakie złe tory? my nie mamy złych torów 🙂

 4. ….i pokazywal swoje naturalne pisanki..NIE NIC XD
  hahahahaaha mam nadzieje,ze ma je nadal ,wgl matko ta rozmowa zeszla na zle tory ….. JAK TO U GLAMBERTS XD!

 5. sama się zastanawiałam co robiłaś w moim śnie Ivaa ale też nie narzekam bo był trochę bardziej realny i może się nawet ziści 🙂 (tak wiem, nadzieja matką głupich) widziałam tą scenę z tymi slipkami na jednym z filmików i reakcja Adama była genialna 😀 i tak to byłoby śmiertelne
  Co do Adama u księdza to nie mam pojęcia co on tam robił ale bardzo możliwe, że było to związane z faktem, że akcja tego snu działa się w Wielkanoc 🙂

 6. Czemu ja tak masowo pojawiam sie w snach innych glamberts xD? Nie,zebym miala to za zle bron Boze XD
  AHAHAHAHHAAH MMMMMMMMMMMMM i oczywiscie ubrany TYLKO w obcisle slipki,najlepiej te w ciapki co dostal od jednej fanki na trasie QAL !
  Od takiego klipa wszyscy zaliczyliby zbiorowy zgon !
  A co Adam robil u ksiedza … ? Nawracal sie x?D

 7. ja muszę się przyznać, że kilka lat temu byłam trochę homofobem ale obejrzałam jedno anime i się nawróciłam 🙂 przez ten jego uśmiech oglądałam ten teledysk chyba przez dwie godziny non stop 🙂 wszyscy, którzy mieli okazję całować się z Adamem przyznają, że on naprawdę dobrze całuje (co do jego ust to moim zdaniem truskawki z czekoladą 😀 ) jak wyobrażam sobie klip do Naked Love to widzę Adama siedzącego na szezlongu (prędzej to było łóżko ale jakoś ostatnio przypasował mi szezlong) w jednej ręce trzyma kieliszek z czerwonym winem (nie mam pojęcia dlaczego), na twarzy ma ten swój niewinny a jednocześnie bardzo seksowny uśmiech, przeszywająco- hipnotyzujące spojrzenie, wyciąga drugą rękę w twoim kierunku i przywołuje cię kiwnięciem palca… i w tym momencie przypomniał mi się mój sen w którym Adam przyjechał do mojej wsi (chyba po to aby ukryć się przed paparazzi bo nie wiem co on miałby tu robić) i było tu pełno ludzi i wiem, że była Ivaa chociaż, jej w życiu na żywo raczej nie poznałam i parę innych Glambertsów i my oczywiście stałyśmy koło jego auta czekając aż wysiądzie i on wysiadł i nas wszystkich poprzytulał i wszedł do domu księdza

 8. Hahaha właśnie wczoraj coś wspominałam Ivie o Adamie-jaskiniowcu. Jak widać nas Glamberts łączy jedno – wspólny, pevberciarski tok myślenia. xD Mnie pocałunek z AMA też nie zdziwił i nie rozumiem jak może kogokolwiek oburzać. No, ale ja od początku nie byłam negatywnie nastawiona do gejów i jeszcze zanim poznałam twórczość Adama wiedziałam, że jest gejem. 😉 A co do klipu FYE to prawda, że wszystkie nas omamił totalnie, ciągle przed oczami mam te jego uśmieszki, minki. <3 I ten klip wcale zły nie jest, są też w nim faceci, także ja zastrzeżeń żadnych nie mam. 🙂

 9. Klip do FYE *____* Gdzie w jednej magicznej sekundzie Adam omamia wszystkie niewiasty *_______*
  Klip do fever albo naked love … hahaha lepiej tego sobie nie wyobrazac :D! Eeee ale przyznasz,ze Adam jest genialnym kisserem! Raz sie calowac z Kesha,to powiedziala,ze Adam caluje sie jak latynoski kochanek ,a jego usta smakuja jak jagody(choc wedlug mnie musza smakowac jak truskawki … )

 10. wyobraziłam sobie tego jaskiniowca… a raczej próbowała ale szybko zaczął przekształcać się w Adama więc wolałam porzucić ten pomysł bo chcę dożyć 21 kwietnia 😀 szczerze przyznam, że ja Eurowizji nie oglądam więc o wszystkim dowiedziałam się z różnych stron, które przeważnie miały negatywną opinię o zwyciężczyni ale później obejrzałam jej występ na YT i byłam pod naprawdę dużym wrażeniem. I mnie też takie teledyski irytują, co prawda Adam ma jeden taki teledysk ale to tylko z powodu piosenki (to dzięki temu właśnie teledyskowi poznałam Adama) i to jest zrobione z pomysłem i smakiem więc nie masz wrażenia, że oglądasz jakiś tani pornos z kiepskimi aktorami. (Ciekawe jakby wyglądał teledysk do Fever lub Naked Love? :D) I wracając do AMA- kiedy pierwszy raz usłyszała, że Adam pocałował drugiego mężczyznę na scenie moja reakcja była taka: Adam pocałował drugiego faceta na scenie? I co z tego? wielkie mi ale, a afera jakby co najmniej kogoś zabił.

 11. Aww, cieszę się. <3
  Rozwaliłaś mnie z tym jaskiniowcem, OMG właśnie to sobie wyobraziłam. xD

 12. Jestem fanka twoich monologow 😀
  No coz … najwidoczniej ciemnogrod nie wiedzial,ze faceci tez mogliby sie pocalowac na scenie .. Adam tego dokonal .. i byla afera … jakby nie wiem,nagi jaskiniowiec wyskoczyl i machal ..wiadomo czym xd

 13. Na Eurowizji występowało już całkiem sporo artystów Drag Queen, zwycięstwo Conchity w dużej mierze jest zasługą jej talentu. Obiektywnie patrząc na jej rywali, nie wyobrażam sobie innego zwycięzcy. Przede wszystkim zwyciężył głos, a w jakim jest „opakowaniu” to już dla mnie mało istotne. Conchita ze względu na swój styl, nie jest doceniana w Polsce, a szkoda, bo to artystka godna uwagi. Ma genialny głos i świetne piosenki z mądrymi tekstami i to się liczy. A wizerunek kobiety z brodą miał na celu pokazanie, że: „Można osiągnąć wszystko, bez względu na wygląd”. Pamiętam jak na pewnym forum założyłam temat o Conchicie, jakie były reakcje? Wszystkie negatywne i dosłownie nikt nie ocenił jej zdolności wokalnych, wszyscy mieli pretensje do wyglądu, przykre. Niestety, w dzisiejszej muzyce wygląd odgrywa kluczową rolę, dlatego cieszę się, że pomimo takiej oryginalności Conchita wygrała. A mnie irytują już teledyski, w których jest pełno roznegliżowanych kobiet i artystki nagrywające klipy, w których same się poniżają, np. Shakira z Rihanną, J.Lo z Iggy, itd. Zauważyliście, że świat wciąż jest rządzony przez heteroseksualnych mężczyzn? To co im się podoba jest najbardziej promowane, stąd też pełno półnagich panienek w teledyskach i piosenkarek udających lesbijki, wszystko po to, żeby jeszcze bardziej przypodobać się facetom, a oni ze swojej strony nie dają nam zupełnie nic. To niesprawiedliwe, że heteroseksualne kobiety i homoseksualni mężczyźni nie mają praktycznie nic do powiedzenia. Nawet sam fakt to, że występ Adama na AMA został uznany za kontrowersyjny przez gejowskie podteksty, a zapewne dwie całujące się kobiety nie wzbudziłyby takiego szoku, jak to słusznie zauważył Adam. Hipokryzja tego świata. Wyzwolenie w zachowaniu Adaa też bardzo mi się podoba, on w ten sposób przyczynia się do walki o równość i za to również ma u mnie ogromny plus. 🙂

 14. dokładnie 🙂 wystarczy spojrzeć na to co dzieje się z Eurowizją… w zeszłym roku wygrała Conchita ale nie dlatego, że dobrze śpiewała (obejrzałam na yt i muszę przyznać, że podobało mi się jej występ) ale dlatego, że jest Draq Queen więc Polska w tym roku wysyłamy osobę niepełnosprawną a któreś z państw skandynawskich zespół złożony z osób posiadających Downa… i z konkursu muzycznego zamieniło się w to konkurs o poprawność polityczną… I znów się rozpisałam ale cóż zrobi gdy można pogadać z osobami, które rozumieją twój punkt widzenia- to kolejny powód dla którego tak bardzo uwielbiam Adama- dzięki niemu poznałam cudownych ludzi 😀

 15. Już sobie wyobrażam te paski, pewnie całość prezentuje się zajebiście. *_*
  O tak, mam nadzieję, że w końcu zaczną doceniać ten diamencik.

 16. Ja swojego tate poprosilam,zeby mi namalowal paski trespasisngowe xD i mam je do dzisiaj wokolo okna xD Juz o wydawaniu ciezkiego szmalu na niego i strasznemu podporzadkowywaniu zycia prywatnego pod Adama nie musze pisac chyba co nie xD!

  Adam to diament,ktory powinien byc doceniany …. 😀

 17. Dokładnie. 🙂 On jest artystą kompletnym, głos, charyzma, styl – wszystko do niego pasuje, tak więc nasze liczne słowa uwielbienia skierowane w jego stronę są jak najbardziej zasłużone i uzasadnione. 😀 Mi się przede wszystkim podoba to jego uwodzenie głosem, nie każdy artysta posiada tą umiejętność, jednak Adam jest w gronie szczęśliwców, którzy wystarczy, że wyjdą na estradę i zaczną śpiewać, a już publiczność jest oczarowana i zakochana bez pamięci. Adam to wyjątkowy diament na współczesnym rynku muzycznym, gdzie nie liczy się już muzyka, głos, tylko roznegliżowane panienki, w ten sposób zdobywa się dzisiaj publiczność. Najbardziej irytuje mnie fakt, że wiele współczesnych gwiazd tak naprawdę nie potrafi śpiewać, a ich piosenki są w kółko wałkowane w radiu. Adam ma prawdziwy talent i przywrócił mi wiarę we współczesną muzykę popularną. <3

 18. ta ideologia jest najlepsza 😀 ja też mam ogromnego bzika na jego punkcie 🙂 nawet chciałam sobie namalować jego portret na ścianie ale zrezygnowałam (nie potrafiłam się zdecydować które zdjęcie mam użyć jako szablon XD

 19. Filozofia YOLO/miej wyjebane,a bedzie Ci dane / bycie normalnym to bycie nudnym <- oto moja filozofia zycia ,wplatujac Adamowa magie ;D A na jego punkcie to my mamy niezlego bzika..w mniejszym,badz wiekszym stopniu xD U mnie ten bzik jest gigantyczny xD

 20. my naprawdę jesteśmy zahipnotyzowani/uzależnieni/zakochani/zaczarowani/omotani/uwiedzeni/itp/itd przez niego ale nam to w ogóle nie przeszkadza 😀 ja stwierdziłam, że Adam jest taką hybrydą pomiędzy wampirem- ma coś takiego tajemniczego i hipnotyzującego w czach jak wampiry- inkubem- potrafi uwieść miliny osób niezależnie od wieku, płci, koloru skóry, religii oraz odległości jaka go dzieli od nas (wystarczy sobie przypomnieć jego występy w czasie AI kiedy śpiewał np. Satisfaciton, Ring Of Fire, Feeling Good)- oraz aniołem- jego cudowny głos oraz to, że dzięki temu o robi, nieświadomie daje nam nadzieję, że nawet pomimo faktu iż jesteśmy inni od reszty to wciąż możemy osiągnąć ogromny sukces i nie powinniśmy przejmować się innymi 😀

 21. Ja sie z tego rylam dobre pol godziny,a byl to juz srodek nocy(5 godzin tlumaczylam 😀 ) i tak se mysle ,CO TY KUR*A BIERZESZ XD! ZMIEN DILERA XD ‚
  haahahahah wystarczy ze mrugnie oczkami a juz padamy u jego stop !

 22. W tym wywiadzie Adam zdradza nam trochę więcej szczegółów na temat nowego albumu z czego bardzo się cieszę 🙂 Ivaa jak przeczytałam w tych nieatrakcyjnych częściach Adama to moja pierwsza myśl „Jakie nieatrakcyjne części? ty jesteś ideałem” 😀 i zgadzam się z poprzednimi komentarzami i muszę przyznać, że gdybym ja była Ewą z tym Adamem w raju to i bym nawet truciznę połknęła gdyby mi ją dał i wcale nie musiałby mnie zbyt długo kusić XD

 23. Wszyscy klamia! Czego zesmy sie w tych szkolach uczyly xDDDDDDDDDD !
  Otoz to ! My znamy cala prawde i tylko pawde karwaz twarz XD

 24. I właśnie taki był ten biblijny Adam, nie był wcale niewiniątkiem jak to próbują nam od dziecka wmówić. Już my swoje wiemy! xD

 25. JAK ZYC PANIE PREMIERZE?! JAK ZYC XD
  Ja nie wiem,jak my wytrzymamy do 21.04,a juz do premiery albumu to chyba bedziemy tanczyc kankana niecierpliwosci hahaahahahaha xD
  A co do kuszenia ….. to jest juz w jego naturze,ze tak nas torturuje ,on jest gorszy niz ten biblijny waz i jablko strute razem wziete XD

 26. OMG! Adam doprowadzasz nas do szaleństwa! Ja już wiem, że z Adamem i Ewą w raju było inaczej, niż nam to przedstawiają. To Ewa została skuszona przez Adama, na pewno przez takiego Adama, jaki kusi nas teraz. A to fragmentem nowej piosenki, który dręczymy do upadłego, a to sesja zdjęciowa, na której wygląda jak Adonis, i jeszcze szepnie słówko na temat nowego albumu, którego nie możemy się doczekać, to jakiś obłęd! I weź tu człowieku czekaj do 21 kwietnia na premierę singla, i aż do lata na premierę albumu. Nie wytrzymamy i będziemy błagać go na kolanach o jak najszybszą premierę, wszakże Adam jest niczym ten biblijny kusiciel, który doprowadza nas do czystego szaleństwa. I jak my, takie Bogu ducha winne Ewy mamy oprzeć się urokowi takiego Adama? To niemożliwe. xD

Dodaj komentarz

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.