Hunger TV-wywiad

Adam Lambert udzielił ekskluzywnego wywiadu dla brytyjskiego magazynu HungerTV ,niestety ten wywiad jest dostępny tylko  w wersji online (nie będzie można go nabyć w formie magazynu) .  Tłumaczenie wywiadu oraz galeria z HQ zdjęciami-w rozwinięciu.

ORYGINALNY LINK

GALERIA HQ

tumblr_o3avqd6Xrx1s2y6rlo1_500

Kiedy 27-letni wtedy Adam Lambert stanął przed sędziami w American Idol w 2009 roku,miał troszeczkę pojęcie,co wkrótce mogłoby się wydarzyć . Teatralnie interpretując ,,Rock with you ” i ,,Bohemian Rhapsody” nigdy się nie spodziewał,że w ciągu tych 6 lat zostanie frontmanem królowej oraz będzie opisywany w takich samych zdaniach,co jego jeden z idoli-Freddie Mercury .

Ale czy Adam wystarczająco temu wierzy,czy też nie ,jego determinacja,talent i niezachwianie bezgraniczna chęć bycia sobą pomogła w zdobyciu wielu osiągnięć przez 6 lat niż inni artyści  osiągają przez całe swoje życie .

Nieważne jak wiele otrzymał  pochwał, jak wiele ma fanów, jak wiele sprzedał płyt-on ma nawet ustanowione swoje święto w swoim rodzinnym mieście (San Diego) na 8.05 (Adam Lambert Day) .

Ale to nie jest tylko muzyka,która utrzymuje rozmowę,to Adam osobiście i nie cofa się przed niczym – wprowadza pewien rodzaj świeżości do branży znanej z powszedniej cenzury i częstemu stereotypowi ubijania obecnie produkowanych ,przeszkolonych przez media pop ulubieńców.

Otwarty homoseksualista,który został również ambasadorem równości wprowadził nową perspektywę do głównego nurtu muzyki jak i naświetlił światło na najbardziej potrzebujące zagadnienia jak na przykład zastraszanie i małżeństwa tej samej płci . W świecie indentyczności Adam wyróżnia się i dzięki Bogu przemysł muzyczny jak i inne potrzebują właśnie takich głosów jak jego .

Zanim jego trzeci album ujrzy światło dzienne , spotkaliśmy się z rosnącą supergwiazdą na jego sesji zdjęciowej z Rankin ,żeby się dowiedzieć,dlaczego w nadchodzącej przyszłości jest bardziej różowo .

Otrzymywałeś niesamowite recenzje za swoje koncerty w UK ,czy to przynosiło Ci ulgę ? I jak bardzo odczuwałeś ciśnienie zanim rozpoczęła się trasa ? 

Graliśmy nasz pierwszy koncert w Ukrainie prawie dwa lata temu dla prawie półmilionowej publiczności  .Ten koncert strasznie mnie przerażał . Ostatniego lata graliśmy w północnej Ameryce i Australii i Aziji z wielkim powodzeniem ,która umocniła moją pewność siebie oraz komfort z materiałem jaki graliśmy oraz  zespołem . Byłem podekscytowany reakcja publiczności na nasz występ w brytyjskim XFactorze i w Sylwestra . Myślę,że te dwa występy dobrze rozgrzały publiczność i pokazały kawałek tego,co mieliśmy do pokazania na koncertach na arenach w rodzinnym kraju Queen . 

Czy jesteś fanem Wielkiej Brytanii i brytyjskiej kultury ? 

Tak! Spędziłem wiele czasu w Londynie w tym roku . Uwielbiam tamtejszą pop muzykę,która się  właśnie ukazuje . Niezwykle uduchowione wokale i house-owe odrodzenie nakręcają mój bzik . Zawsze byłem wciągnięty w brytyjskie filmy oraz telewizję ,tam jest duży nacisk na dowcipne przekomarzania i sarkazm . 

,,CZASAMI MOJA OTWARTOŚĆ GRYZIE MNIE W TYŁEK,ALE TO MNIE NIE POWSTRZYMUJE OD UTRZYMANIA TEGO ”

Brian May powiedział,że przeszedłeś metamorfozę przez ten czas,kiedy pracowaliście razem-czy ty także dostrzegasz przemianę w sobie ? 

Myślę,że bardziej wpasowałem się w klimat piosenek . Jestem teraz w stanie bardziej  pobawić się z melodią niż wcześniej,kiedy zaczynałem. I także też odkryłem,że jestem bardziej związany z tekstami (piosenek) i nauczyłem się więcej  o tym,co zainspirowało zespół,żeby ją napisać . Teraz po blisko czterech latach wspólnej współpracy czuję mocniejszą odpowiedzialność do zespołu,trzymam się bliżej z Brianem i Rogerem oraz czuję się bardziej komfortowo z narastającymi oczekiwaniami fanów . Zwątpienie oraz strach zostały przezywciężone i przewźięte z głeboką radością . Kiedy zbliżała się wycieczka królowej po arenach ,chciałem zanurzyć się w ich reputację ,teatralność  i obóz . Uniknąć bądź zbagatelizować tę energię byłoby to  świętokradztwem . Podszedłem do tego jakbym był współkuratorem scenicznej reposperktywy historii zespołu . Pierwsza sekcja koncertu było złożenie przeze mnie hołdu w kierunku lat 70 -glam i  nie powstrzymywałem tego! Frędzle,cyrkonie,wysokie obcasy – były właściwym dodatkiem .W mojej opinii ,wszystkie części  pokazały,dlaczego publiczność pokochała ten zespół na pierwszym miejscu . Ten rodzaj nostalgii była główną częścią dizajnu całej trasy . 

Jak się zmieniłeś jako piosenkarz i jako osoba prywatna przez ostatnie pięć lat ?

Definitywnie czuję ewolucję jako osoba prywatna i jako piosenkarz przez te ostatnie pięć lat . Jestem bardziej skorygowany do dziwności sławy oraz bardziej uziemiony w życiu prywatnym . Nie przepracowuje się na występach tak jak kiedyś to robiłem  – jako piosenkarz wiem,ze  czasami mniej znaczy więcej . Mówiąc o osobistym życiu próbowałem użyć tej samej mniejszości do większości ,która daje większą bliskość życia . To,co mówię ,ma nadal wiele tendencji,ale myślę,że udało mi się znaleźć troszeczkę lepszy  balans pomiędzy rzeczami . Nadal jestem swoim najgorszy krytykiem,ale ostatnimi dniami przyznaję sobie więcej pozytywnych recenzji . To wszystko sprawiło,że czuję się bardziej pewny siebie we swojej skórze i skłania mnie bardziej do bycia jeszcze bardziej autentycznym oraz bardziej szczerym wobec siebie i świata . Mój  osobisty styl odzwierciedla całkiem wyrażnie tę przemianę . Nadal ubieram się glamour,ale w znacznie mniejszym ekstrawaganckim wydaniu . Wyrosłem ze strojów jakie ubierałem pięć lat temu ,wchodząc na światową scenę – to całe gówno pochłaniało WIELE przygotowań i pracy i zabierało za dużo czasu na przygotowanie się – nie jestem już tak bardzo cierpliwy jak kiedyś . Na dodatek zmienił się też mój gust na przestrzeni tych pięciu lat – tak jak każdemu się zmienia . Każdy ma swoje fazy-jedne są super jedne są tragiczne . Definitywnie spoglądam na swoje poprzednie modowe wybory i przewracam oczami . 

Gdy nadarzyła się okazja do bycia frontmanem Queen-jakie były Twoje pierwsze myśli i reakcje ? 

Byłem zaszczycony i podekscytowany –  i wtedy blady strach dał o sobie znać . Myślałem – ,, ugh nie chcę być porównywany do niesamowitego Freddiego Mercurego .” Kto chciałby ? On jest bogiem w mojej książce . Wiedziałem,że poradzę sobie z piosenkami,ale to byłby zawiły balans pomiędzy śpiewaniem po swojemu a utrzymaniu ich w oryginalnej integralności . Na koniec dnia zdecydowałem się przyjąć wyzwanie w nadziei,że będzie doprowadzało do nabierania większego doświadczenia . Jestem bardzo zadowolony z tego,że mi się udało . Ożywiło mnie to twórczo oraz zainspirowało . 

Jak występy z Queen wpłynęły na Twoją solową karierę -czy kiedykolwiek trzeba było spoglądać wstecz ?

Byłem bardzo szczęśliwy,że mogłem dzielić scenę z legendami i odnowić swoje kontakty z publicznością na całym świecie . I jesteśmy bardzo dumni z wyprzedanej światowej trasy . To był ostateczny rynek zbytu dla mojej miłości większa niż życie,glam rocka,przepychu oraz okoliczności . To było odniesienie do materiału ,która zainspirowała mnie na początku mojej kariery w branży muzycznej . For Your Entertainment był moim nowoczesnym rodzajem popu w kierunku glam rocka . Stylistycznie mój nowy solo materiał przeniósł się na zupełnie inny kierunek . Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie nowego rozdziału ,który zbada inną stronę mojej osobowości . Nie myślę nad tym,żeby spojrzeć z powrotem na nie  – one egzystencjonowały pięknie . Nasza trasa była live kolaboracją ,na której byłem wdzięcznym gościem Queen . Teraz to się już skończyło ,mam trzeci album do wydania i wypromowania . Ale to nie jest  nadal  pożegnanie Queen . Jedziemy do rock in Rio jako główna gwiazda festiwalu we wrześniu . Ale na teraz jestem bardzo skupiony na nadchodzącym albumie

Mówiąc o Twoim albumie-The Original High jak bardzo się różni od poprzednich materiałów ? 

Ten album jest wyprodukowany przez Maxa Martina i Shellbacka,którzy są producentami wykonawczynymi i bardzo pomogli mi utrzymać spójne brzmienie oraz nastrój . Brzmieniowo czuję się bardziej nowocześnie niż na poprzednich materiałach . To jest definitywnie POP,ale nie o smaku gumy do żucia! Mamy unikać obozu i teatralności ,ma tu sprzyjać ciemność ,bardziej uziemiony klimat ,a jednocześnie sprawi,że zaczniesz tańczyć ! Z lyricznej strony jest bardzo bardzo personalne ,ten album ma całkowicie czuć się słodkogorzki . Wokalnie myślę,że to jest najbardziej wyrafinowana,gustowna praca jaką wykonałem do tej pory . Pod kierunkiem Maxa podszedłem bardziej powściągliwie niż w przeszłości . Zamiast być bardzo specyficznym,nastawiłem się na to,że piosenki będą bardziej ezoteryczne  i będą bardziej otwarte na interpretację . Jestem ciekawy usłyszeć o indywidualnym znaczeniu,jaki ludzie znajdą w tych piosenkach odzwierciedlając je do swoich aktualnych sytuacji życiowych . 

Pierwszy singiel wydaje się być doskonałym wstępem do The Original High . Ustanawia się w bardzo trudnej,przyziemnej drodze i przekształca się w hipnotyczny sen pełen surrealistycznej wyobraźni i ustanawia na jeszcze minimalnym ,ale masywnym i głębokim dźwięku house . Ten huk omami Cię i Twoje uszy  na pierwszym odsłuchu . Przygotuj się!

MOIM ŻYCZENIEM JEST DLA GEJÓW,ŻEBY STALI SIĘ MNIEJ ETYKIERALNI,A MIELI WIĘCEJ NIŻ TYLKO JEDEN ZE WSPANIAŁYCH KOLORÓW W ZBIOROWYM KARTONIE LUDZKOŚCI . 

Wydajesz się być bardzo autentycznym oraz szczerym człowiekiem,który nie ukrywa kim jest i w co wierzy . Czy jest to ważne,aby Twoja autentyczność przelała się także na Twoją muzykę ? 

Czasami moja otwartość gryzie mnie w tyłek ,ale to mnie nie powstrzymuje od bycia szczerym (śmiech) . Zawsze byłem typem otwartej książki . Myślę,że były momenty tego na moich poprzednich albumach,ale na TOH naprawdę przekroczyliśmy granicę i otworzyliśmy tę książkę na ościerz ,żeby wszyscy mogli ją usłyszeć . To jest troszeczkę przerażające być tak narażonym ,ale jestem gotowy pozwolić ludziom zrozumieć wszystko,co czyni mnie kleszczem ,nawet nieatrakcyjne części mnie . *tłumacz ryczy ze śmiechu*

Twoim zdaniem-czy dzisiejszy przemysł muzyczny oraz muzycy są wystarczająco szczerzy ?

Myślę,że z social media ,tak jak jest teraz,muzycy są bardziej otwarci i szczerzy  i moim zdaniem to jest to,czego ludzie oczekują i chcą . 

Czy od zawsze chciałeś być postrzegany jako wzór dla innych ? 

W przeszłości czułem się jak pod presją tego . Zawsze mówiłem , nie rób tego co ja robię ,rób to,co faktycznie robisz . Jeśli moje personalne upodmiotowienie motywuje kogoś ,żeby eksplorować swoją ,to jestem zaszczycony . Nie określam siebie jako nauczyciela albo lepszego od kogoś ,jestem wadliwy i nadal próbuję znaleźć tego właściwego siebie. 

Byłeś uznawany za pogłębianie praw gejów w muzyce ,które definitywnie powinny się wydarzyć . Czy czujesz obowiązek kontynuowania tego ? 

Myślę,że istnieje prosta moc w byciu śmiałym i otwartym na temat tego kim i czym jesteś  i nie pozwalasz się oddalać od tego,do czego dążysz ,aby osiągnąć . W tej drodze myślę,że wystosowałem pewny komunikat . Życzyłbym sobie jednak dla gejów ,żeby byli mniej etykieralni ,a bardziej więcej niż jednokolorowi w zbiorowym kartonie ludzkości  . Nie jestem separatystą,jestem ,,all inclusive” . 

Jak ,inkluzywny’ jest przemysł,w którym jesteś,Twoim zdaniem ? 

Szybko się zmienia z duchem social media . Jestem zachwycony . Weszliśmy w czasy ,gdzie jest większe pole do popisu . 

Teraz pójdźmy w inny temat-moda . Jak ważne jest rzemiosło osoby poprzez modę ? 

Jestem zakupoholikiem . Kocham ciuchy . Bawienie się w przebieranki było od zawsze moją ulubioną codzienną aktywnością . Uwielbiam tę ekspresję mu towarzyszącą . Piękne rzeczy sprawiają ,że czuję się dobrze . 

Na koniec – jakie są Twoje największe cele na ten rok ?

Aby moja muzyka dotarła do szerszej,globalnej publiczności . Nie mogę się doczekać aby się nią podzielić!


  • Eibhlin, Marzec 31, 17:09

  tak, to wina Adama ale ty napisałaś o tych pisankach 😀 wiem, ja miałam dokładnie ten sam tor na myśli XD Adam wyglądał dobrze w tym kolorze, zresztą jak w każdym 🙂 pamiętam jak za pierwszym razem zobaczyłam zdjęcie, na którym miał srebrne włosy, moja reakcja: on jest siwy (dedłam)

  • Ivaa, Marzec 31, 16:41
  • Autor

  Co ja znowu liw mi elon ,to wszystko wina Adama xD
  zle-erotyczne ,to mialam na mysli,a nie ze ogolnie zle typu okropne LOL xD choc inni zaraz wezma wiadro i beda rzygac jak koty pod plotem :v
  No coz ..ale i tak NIC nie przebije jego jakze ,,cudownych” zielonych wlosow :v

  • Eibhlin, Marzec 31, 15:34

  przez ciebie już chyba nigdy nie wejdę do mojego kościoła bo będę miała przed oczami obraz Adama w tych slipkach z koszyczkiem wielkanocnym pełnym pisanek albo coś jeszcze gorszego a to nie byłoby zbyt dobre gdybym nagle w połowie mszy zaczęła się śmiać albo dostała ataku serca 😀 po za tym jakie złe tory? my nie mamy złych torów 🙂

  • Ivaa, Marzec 31, 14:37
  • Autor

  ….i pokazywal swoje naturalne pisanki..NIE NIC XD
  hahahahaaha mam nadzieje,ze ma je nadal ,wgl matko ta rozmowa zeszla na zle tory ….. JAK TO U GLAMBERTS XD!

  • Eibhlin, Marzec 31, 14:19

  sama się zastanawiałam co robiłaś w moim śnie Ivaa ale też nie narzekam bo był trochę bardziej realny i może się nawet ziści 🙂 (tak wiem, nadzieja matką głupich) widziałam tą scenę z tymi slipkami na jednym z filmików i reakcja Adama była genialna 😀 i tak to byłoby śmiertelne
  Co do Adama u księdza to nie mam pojęcia co on tam robił ale bardzo możliwe, że było to związane z faktem, że akcja tego snu działa się w Wielkanoc 🙂

  • Ivaa, Marzec 30, 19:45
  • Autor

  Czemu ja tak masowo pojawiam sie w snach innych glamberts xD? Nie,zebym miala to za zle bron Boze XD
  AHAHAHAHHAAH MMMMMMMMMMMMM i oczywiscie ubrany TYLKO w obcisle slipki,najlepiej te w ciapki co dostal od jednej fanki na trasie QAL !
  Od takiego klipa wszyscy zaliczyliby zbiorowy zgon !
  A co Adam robil u ksiedza … ? Nawracal sie x?D

  • Eibhlin, Marzec 30, 15:18

  ja muszę się przyznać, że kilka lat temu byłam trochę homofobem ale obejrzałam jedno anime i się nawróciłam 🙂 przez ten jego uśmiech oglądałam ten teledysk chyba przez dwie godziny non stop 🙂 wszyscy, którzy mieli okazję całować się z Adamem przyznają, że on naprawdę dobrze całuje (co do jego ust to moim zdaniem truskawki z czekoladą 😀 ) jak wyobrażam sobie klip do Naked Love to widzę Adama siedzącego na szezlongu (prędzej to było łóżko ale jakoś ostatnio przypasował mi szezlong) w jednej ręce trzyma kieliszek z czerwonym winem (nie mam pojęcia dlaczego), na twarzy ma ten swój niewinny a jednocześnie bardzo seksowny uśmiech, przeszywająco- hipnotyzujące spojrzenie, wyciąga drugą rękę w twoim kierunku i przywołuje cię kiwnięciem palca… i w tym momencie przypomniał mi się mój sen w którym Adam przyjechał do mojej wsi (chyba po to aby ukryć się przed paparazzi bo nie wiem co on miałby tu robić) i było tu pełno ludzi i wiem, że była Ivaa chociaż, jej w życiu na żywo raczej nie poznałam i parę innych Glambertsów i my oczywiście stałyśmy koło jego auta czekając aż wysiądzie i on wysiadł i nas wszystkich poprzytulał i wszedł do domu księdza

 1. Hahaha właśnie wczoraj coś wspominałam Ivie o Adamie-jaskiniowcu. Jak widać nas Glamberts łączy jedno – wspólny, pevberciarski tok myślenia. xD Mnie pocałunek z AMA też nie zdziwił i nie rozumiem jak może kogokolwiek oburzać. No, ale ja od początku nie byłam negatywnie nastawiona do gejów i jeszcze zanim poznałam twórczość Adama wiedziałam, że jest gejem. 😉 A co do klipu FYE to prawda, że wszystkie nas omamił totalnie, ciągle przed oczami mam te jego uśmieszki, minki. <3 I ten klip wcale zły nie jest, są też w nim faceci, także ja zastrzeżeń żadnych nie mam. 🙂

  • Ivaa, Marzec 29, 22:16
  • Autor

  Klip do FYE *____* Gdzie w jednej magicznej sekundzie Adam omamia wszystkie niewiasty *_______*
  Klip do fever albo naked love … hahaha lepiej tego sobie nie wyobrazac :D! Eeee ale przyznasz,ze Adam jest genialnym kisserem! Raz sie calowac z Kesha,to powiedziala,ze Adam caluje sie jak latynoski kochanek ,a jego usta smakuja jak jagody(choc wedlug mnie musza smakowac jak truskawki … )

  • Eibhlin, Marzec 29, 15:07

  wyobraziłam sobie tego jaskiniowca… a raczej próbowała ale szybko zaczął przekształcać się w Adama więc wolałam porzucić ten pomysł bo chcę dożyć 21 kwietnia 😀 szczerze przyznam, że ja Eurowizji nie oglądam więc o wszystkim dowiedziałam się z różnych stron, które przeważnie miały negatywną opinię o zwyciężczyni ale później obejrzałam jej występ na YT i byłam pod naprawdę dużym wrażeniem. I mnie też takie teledyski irytują, co prawda Adam ma jeden taki teledysk ale to tylko z powodu piosenki (to dzięki temu właśnie teledyskowi poznałam Adama) i to jest zrobione z pomysłem i smakiem więc nie masz wrażenia, że oglądasz jakiś tani pornos z kiepskimi aktorami. (Ciekawe jakby wyglądał teledysk do Fever lub Naked Love? :D) I wracając do AMA- kiedy pierwszy raz usłyszała, że Adam pocałował drugiego mężczyznę na scenie moja reakcja była taka: Adam pocałował drugiego faceta na scenie? I co z tego? wielkie mi ale, a afera jakby co najmniej kogoś zabił.

 2. Aww, cieszę się. <3
  Rozwaliłaś mnie z tym jaskiniowcem, OMG właśnie to sobie wyobraziłam. xD

  • Ivaa, Marzec 29, 01:26
  • Autor

  Jestem fanka twoich monologow 😀
  No coz … najwidoczniej ciemnogrod nie wiedzial,ze faceci tez mogliby sie pocalowac na scenie .. Adam tego dokonal .. i byla afera … jakby nie wiem,nagi jaskiniowiec wyskoczyl i machal ..wiadomo czym xd

 3. Na Eurowizji występowało już całkiem sporo artystów Drag Queen, zwycięstwo Conchity w dużej mierze jest zasługą jej talentu. Obiektywnie patrząc na jej rywali, nie wyobrażam sobie innego zwycięzcy. Przede wszystkim zwyciężył głos, a w jakim jest „opakowaniu” to już dla mnie mało istotne. Conchita ze względu na swój styl, nie jest doceniana w Polsce, a szkoda, bo to artystka godna uwagi. Ma genialny głos i świetne piosenki z mądrymi tekstami i to się liczy. A wizerunek kobiety z brodą miał na celu pokazanie, że: „Można osiągnąć wszystko, bez względu na wygląd”. Pamiętam jak na pewnym forum założyłam temat o Conchicie, jakie były reakcje? Wszystkie negatywne i dosłownie nikt nie ocenił jej zdolności wokalnych, wszyscy mieli pretensje do wyglądu, przykre. Niestety, w dzisiejszej muzyce wygląd odgrywa kluczową rolę, dlatego cieszę się, że pomimo takiej oryginalności Conchita wygrała. A mnie irytują już teledyski, w których jest pełno roznegliżowanych kobiet i artystki nagrywające klipy, w których same się poniżają, np. Shakira z Rihanną, J.Lo z Iggy, itd. Zauważyliście, że świat wciąż jest rządzony przez heteroseksualnych mężczyzn? To co im się podoba jest najbardziej promowane, stąd też pełno półnagich panienek w teledyskach i piosenkarek udających lesbijki, wszystko po to, żeby jeszcze bardziej przypodobać się facetom, a oni ze swojej strony nie dają nam zupełnie nic. To niesprawiedliwe, że heteroseksualne kobiety i homoseksualni mężczyźni nie mają praktycznie nic do powiedzenia. Nawet sam fakt to, że występ Adama na AMA został uznany za kontrowersyjny przez gejowskie podteksty, a zapewne dwie całujące się kobiety nie wzbudziłyby takiego szoku, jak to słusznie zauważył Adam. Hipokryzja tego świata. Wyzwolenie w zachowaniu Adaa też bardzo mi się podoba, on w ten sposób przyczynia się do walki o równość i za to również ma u mnie ogromny plus. 🙂

  • Eibhlin, Marzec 28, 18:53

  dokładnie 🙂 wystarczy spojrzeć na to co dzieje się z Eurowizją… w zeszłym roku wygrała Conchita ale nie dlatego, że dobrze śpiewała (obejrzałam na yt i muszę przyznać, że podobało mi się jej występ) ale dlatego, że jest Draq Queen więc Polska w tym roku wysyłamy osobę niepełnosprawną a któreś z państw skandynawskich zespół złożony z osób posiadających Downa… i z konkursu muzycznego zamieniło się w to konkurs o poprawność polityczną… I znów się rozpisałam ale cóż zrobi gdy można pogadać z osobami, które rozumieją twój punkt widzenia- to kolejny powód dla którego tak bardzo uwielbiam Adama- dzięki niemu poznałam cudownych ludzi 😀

  • Ivaa, Marzec 27, 22:59
  • Autor

  Wyslalam ci zdjecia na PW na FB 😀
  Oh tak <3 !

 4. Już sobie wyobrażam te paski, pewnie całość prezentuje się zajebiście. *_*
  O tak, mam nadzieję, że w końcu zaczną doceniać ten diamencik.

  • Ivaa, Marzec 27, 21:45
  • Autor

  Ja swojego tate poprosilam,zeby mi namalowal paski trespasisngowe xD i mam je do dzisiaj wokolo okna xD Juz o wydawaniu ciezkiego szmalu na niego i strasznemu podporzadkowywaniu zycia prywatnego pod Adama nie musze pisac chyba co nie xD!

  Adam to diament,ktory powinien byc doceniany …. 😀

 5. Dokładnie. 🙂 On jest artystą kompletnym, głos, charyzma, styl – wszystko do niego pasuje, tak więc nasze liczne słowa uwielbienia skierowane w jego stronę są jak najbardziej zasłużone i uzasadnione. 😀 Mi się przede wszystkim podoba to jego uwodzenie głosem, nie każdy artysta posiada tą umiejętność, jednak Adam jest w gronie szczęśliwców, którzy wystarczy, że wyjdą na estradę i zaczną śpiewać, a już publiczność jest oczarowana i zakochana bez pamięci. Adam to wyjątkowy diament na współczesnym rynku muzycznym, gdzie nie liczy się już muzyka, głos, tylko roznegliżowane panienki, w ten sposób zdobywa się dzisiaj publiczność. Najbardziej irytuje mnie fakt, że wiele współczesnych gwiazd tak naprawdę nie potrafi śpiewać, a ich piosenki są w kółko wałkowane w radiu. Adam ma prawdziwy talent i przywrócił mi wiarę we współczesną muzykę popularną. <3

  • Eibhlin, Marzec 27, 20:09

  ta ideologia jest najlepsza 😀 ja też mam ogromnego bzika na jego punkcie 🙂 nawet chciałam sobie namalować jego portret na ścianie ale zrezygnowałam (nie potrafiłam się zdecydować które zdjęcie mam użyć jako szablon XD

  • Ivaa, Marzec 27, 19:53
  • Autor

  Filozofia YOLO/miej wyjebane,a bedzie Ci dane / bycie normalnym to bycie nudnym <- oto moja filozofia zycia ,wplatujac Adamowa magie ;D A na jego punkcie to my mamy niezlego bzika..w mniejszym,badz wiekszym stopniu xD U mnie ten bzik jest gigantyczny xD

  • Eibhlin, Marzec 27, 18:38

  my naprawdę jesteśmy zahipnotyzowani/uzależnieni/zakochani/zaczarowani/omotani/uwiedzeni/itp/itd przez niego ale nam to w ogóle nie przeszkadza 😀 ja stwierdziłam, że Adam jest taką hybrydą pomiędzy wampirem- ma coś takiego tajemniczego i hipnotyzującego w czach jak wampiry- inkubem- potrafi uwieść miliny osób niezależnie od wieku, płci, koloru skóry, religii oraz odległości jaka go dzieli od nas (wystarczy sobie przypomnieć jego występy w czasie AI kiedy śpiewał np. Satisfaciton, Ring Of Fire, Feeling Good)- oraz aniołem- jego cudowny głos oraz to, że dzięki temu o robi, nieświadomie daje nam nadzieję, że nawet pomimo faktu iż jesteśmy inni od reszty to wciąż możemy osiągnąć ogromny sukces i nie powinniśmy przejmować się innymi 😀

  • Ivaa, Marzec 27, 15:09
  • Autor

  Ja sie z tego rylam dobre pol godziny,a byl to juz srodek nocy(5 godzin tlumaczylam 😀 ) i tak se mysle ,CO TY KUR*A BIERZESZ XD! ZMIEN DILERA XD ‚
  haahahahah wystarczy ze mrugnie oczkami a juz padamy u jego stop !

  • Eibhlin, Marzec 27, 15:03

  W tym wywiadzie Adam zdradza nam trochę więcej szczegółów na temat nowego albumu z czego bardzo się cieszę 🙂 Ivaa jak przeczytałam w tych nieatrakcyjnych częściach Adama to moja pierwsza myśl „Jakie nieatrakcyjne części? ty jesteś ideałem” 😀 i zgadzam się z poprzednimi komentarzami i muszę przyznać, że gdybym ja była Ewą z tym Adamem w raju to i bym nawet truciznę połknęła gdyby mi ją dał i wcale nie musiałby mnie zbyt długo kusić XD

  • Ivaa, Marzec 25, 16:03
  • Autor

  Wszyscy klamia! Czego zesmy sie w tych szkolach uczyly xDDDDDDDDDD !
  Otoz to ! My znamy cala prawde i tylko pawde karwaz twarz XD

 6. I właśnie taki był ten biblijny Adam, nie był wcale niewiniątkiem jak to próbują nam od dziecka wmówić. Już my swoje wiemy! xD

  • Ivaa, Marzec 25, 15:45
  • Autor

  JAK ZYC PANIE PREMIERZE?! JAK ZYC XD
  Ja nie wiem,jak my wytrzymamy do 21.04,a juz do premiery albumu to chyba bedziemy tanczyc kankana niecierpliwosci hahaahahahaha xD
  A co do kuszenia ….. to jest juz w jego naturze,ze tak nas torturuje ,on jest gorszy niz ten biblijny waz i jablko strute razem wziete XD

 7. OMG! Adam doprowadzasz nas do szaleństwa! Ja już wiem, że z Adamem i Ewą w raju było inaczej, niż nam to przedstawiają. To Ewa została skuszona przez Adama, na pewno przez takiego Adama, jaki kusi nas teraz. A to fragmentem nowej piosenki, który dręczymy do upadłego, a to sesja zdjęciowa, na której wygląda jak Adonis, i jeszcze szepnie słówko na temat nowego albumu, którego nie możemy się doczekać, to jakiś obłęd! I weź tu człowieku czekaj do 21 kwietnia na premierę singla, i aż do lata na premierę albumu. Nie wytrzymamy i będziemy błagać go na kolanach o jak najszybszą premierę, wszakże Adam jest niczym ten biblijny kusiciel, który doprowadza nas do czystego szaleństwa. I jak my, takie Bogu ducha winne Ewy mamy oprzeć się urokowi takiego Adama? To niemożliwe. xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*