IG Live 8.05.2019

Wczoraj Adam  na swoim profilu na twitterze zapowiedział  live na instagramie. Fani punktualnie o 1:00 w nocy naszego czasu stawili się na live’a i odpowiadał na nasze pytania oraz zachęcał do zadawania jemu pytań ;).

Oczywiście spóźnił się 4 minuty,za co nas przeprosił 😉 . Live trwał pół godziny i zakończył je dość nietypowo. Otóż ogłosił tytuł albumu. Już nie musimy longplaya nr.4 nazywać po roboczemu AL4, a..

VELVET!!!

(Jednak zanim ogłosił tytuł albumu dał nam challenge. Jeśli na live będzie 5K widzów,to poda tytuł. Niestety,stanęło na 3,6K ,ale tytuł i tak nam powiedział 😉 ).

Taki tytuł nosi najnowszy album Adama. Jest producentem wykonawczym,tak jak było przy ,,Trespassing” . Napisał słowa do wszystkich piosenek,są one powoli gotowe (trwają ostatnie szlify itp),znajdą się na albumie, jednakże może jeszcze coś dodać ,,na ostatni dzwonek ” . To znaczy,że finalna tracklista albumu nie jest jeszcze gotowa,ale powoli zmierza ku ostatecznemu zamknięciu.

O ,,New Eyes” powiedział nam,że to jest piosenka miłosna i wybrał ją jako 1 singiel,ponieważ czuje,że idealnie oddaje stan,w którym się aktualnie znajduje . Jest  o spotkaniu kogoś,kto sprawia,że patrzysz na wszystko z innej perspektywy.

Zdradził też,że teledysk do ,,New Eyes” swoją premierę ma także 15.05. Więc w tym dniu dostajemy I singiel I teledysk! Zdradził nam także linijkę z tekstu do piosenki:

,,Virgin in blue sky,sunny.”

Oczywiście Adam planuje solową trasę (trzymajcie kciuki,żeby Polski nie ominął 😉 ) . Jednak zaznaczył,że odbędzie się nie prędzej niż w przyszłym roku (jak to powiedział – wy to myślicie,że już wszystko mam gotowe i zaplanowane. Niestety- część logistyczna trasy pochłania trochę czasu i trzeba to dobrze rozplanować.) Jednakże Adam zastrzegł,że solowa trasa to MUS,  bo muzyka,która znajduje się na albumie jest absolutnie doskonała do grania jej na żywo.

Z bardziej prywatnych rzeczy- na pytanie,czy ma chłopaka odpowiedział,że tak,ma i go kocha, Jest naprawdę cudowny,

Myśli o adopcji drugiego pieska,żeby Pharaoh nie był już samotny. Na pytanie,co aktualnie robi Pharaoh odpowiedział,że chilluje na kanapie.

Jeśli chodzi o ogół dźwięków na ,,Velvet” to mamy się spodziewać klimatów lat  60 i 70,rock and rolla,odrobiny glam.

Poprosiliśmy go także,żeby nam coś zaśpiewał. Oczywiście uczynił to i zaśpiewał nam fragment ,,Somebody to love”. 

Na pytanie o ulubiony zespół z lat 70 odpowiedział : ,, Sami wiecie..no Queen no. ” 

Odpowiedział także na kilka przywitań z kilku krajów 😉 

Dziękował nam za wsparcie  i cierpliwość. Mówi,że sam nie przypuszczał,że to wszystko zabierze aż tyle czasu. 

Wspominał także mentoring w Idolu. Mówi,że to jest fajne,gdy może przekazać kilka dobrych rad uczestnikom oraz dodać im otuchy.

Już po raz kolejny padło pytanie co woli bardziej-czy instagram czy twitter. Odpowiedź na to pytanie jest niezmienna- czuje się bardziej ,,instagramowy”. 

Ma nadzieję,że do setlisty na trasę QAL wróci ,,Dragon Attack ” ; bo bardzo lubi ją wykonywać.

Na pytanie o wspólny album QAL odpowiada,że fajnie by było coś nagrać,jednak sam do końca nie wie,bo jego zdaniem to nie byłby do końca materiał Queen,bo Queen to Freddie i raczej nie czułby się z tym do końca komfortowo.

Na pytanie,czy umie język hiszpański odpowiada,że nie umie,jednak chciałby się go nauczyć.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.