Jonesy i Amanda- tłumaczenie wywiadu

Prezentujemy tłumaczenie wywiadu,jakiego udzielił Adam u Jonesy i Amandy. Tłumaczenie-Annie

*tam,gdzie wytłuszczone,wypowiada się Adam 🙂 *

ODSŁUCHAJ

W 2009 roku młody Adam Lambert poszedł na przesłuchanie do Amerykańskiego Idola z piosenką “Bohemian Rhaosody”. Przesuńmy się o niecałą dekadę. Ten sam człowiek jest teraz frontmanem rockowego superzespołu Queen.

Adam wraz z Brianem i Rogerem będzie w marcu w Sydney na ich trasie, obejmującej pięć miast. Widzieliśmy ich poprzednim razem i byli absolutnie niebywali. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że do nas wracają. Witaj Adamie!

Cześć!

Co ty na to, wyobraź sobie, że gdybyś zaśpiewał “Agadoo, push pineapple, shake the tree”, byłbyś teraz frontmanem Black Lace.

[śmieje się] No właśnie! Bardzo się cieszę, że wybrałem taką piosenkę. Bo, cóż, wszystko mogłoby się potoczyć o wiele inaczej. Miałem szczęście.

Tak sądzisz? Czy twoja głowa eksplodowałaby, gdyby ktoś ci powiedział w 2009 roku, że twoja historia tak się potoczy? Czy twoja głowa nie wybuchłaby od takich wieści?

Tak, myślę, że moja głowa by eksplodowała. Powiedziałbym tej osobie, że jest szalona. Powiedziałbym: “Taa, jasne.” [śmieje się] Ale to naprawdę jest spełnienie marzeń. I wszystko staje się tylko coraz lepsze. Staliśmy się taką rodziną. To naprawdę wspaniałe. Wchodzimy razem na scenę i czujemy się komfortowo, naturalnie. Zważając na okoliczności – w sensie, że zastępuję Freddiego – to naprawdę wspaniała rzecz. Myślę, że ludziom ewidentnie podoba się nasz koncert, skoro kupują bilety, by zobaczyć nas ponownie.

Jak jest wam na trasie? Widzę Twittera Briana i on ma obsesję na punkcie ratowania borsuków w Anglii i tak dalej… Macie dużo wspólnego poza muzyką?

Cóż, nie jestem ekspertem w kwestii borsuków [śmieje się]

[śmieją się] A my jesteśmy tego ciekawi!

Tak samo w kwestii bobrów. [śmieje się] Ale tak właściwie… [nie może przestać się śmiać] Ale tak szczerze, jak już powiedziałem, czujemy się jak rodzina. Spędzamy ze sobą dużo czasu i zarówno Brian jak i Roger mają wielkie, otwarte serca. Czasem to bardziej ojcostwo, czasem braterstwo… Ale dobrze się z tym czujemy. Dogadujemy się, bawią nas podobne rzeczy, mamy podobne opinie. I tak jak powiedziałem, gdy wyjdziemy na scenę i gramy muzykę, potrafimy po prostu zaskoczyć. To jak połączony, oddychający zespół rock’n’rollowy.

Czy oni kiedykolwiek opowiadali ci o tych dzikich dniach pełnych imprez, kiedy Freddie jeszcze żył? Bo ci goście mieli prawdziwie hedonistyczny tryb życia.

Myślę, że wszyscy, którzy zajmowali się muzyką w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych mieli takie życie [śmieje się] To przychodziło w pakiecie. Ale tak, słyszałem jakieś opowieści, zdarzało im się wpaść w niezłe tarapaty.

Właśnie mi się przypomniało. Była kiedyś historia o karłach, którzy nosili tacki z kokainą na głowach. To było w książce.

Akurat to jest mit. Tak mi powiedziano.

To Adamie, powiedz mi, czy to prawda, że kiedyś wyrzucono cię z przyjęcia urodzinowego Lady Gagi, bo za dobrze się bawiłeś?

Och, to prawdziwy kawał z brodą… Ale myślę, że po prostu wyszedłem, nie sądzę, żeby mnie wyrzucili. Ale wiecie jak plotki szybko się rozchodzą. [śmieje się]

Zanim poszedłeś na przesłuchanie do Idola, zanim zajmowałeś się musicalami, śpiewałeś na statku wycieczkowym. Podobało ci się to?

Tak, myślę, że dla każdego chodzi o rozwój i własną drogę. Gdzieś trzeba zacząć. To nie był najbardziej niebywały zawód na świecie, ale poznałem wielu przyjaciół, mogłem zobaczyć świat po raz pierwszy. To nauczyło mnie dużo o byciu profesjonalistą i zmuszaniu się do wykonania dobrej roboty każdego wieczora, bez względu na to, co się dzieje. Ale tak szczerze, nie pamiętam zbyt dużo. To było… wow, który to był rok…? 2001?

2001? Mieliśmy wtedy jakieś pięćdziesiąt lat. Dopiero zaczynaliśmy naszą przygodę z radiem. Adam, świetnie się z tobą gadało, dziękujemy, że do nas dołączyłeś!


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.