Koncerty

Informacja.

Info o czasówce i stream linkach do każdego koncertu bierzemy z ADAMLAMBERTMEDIA 

Jeśli się zdarzy,że nie zdążymy opublikować stream linków, albo w trakcie koncertu pojawią się nowe kanały do podziwiania koncertu,a my będziemy nieobecne (głównie z powodu pracy)- obserwujcie @14gelly @mmadamimadam oraz @Angel_nDisguise na twitterze dla stream updates oraz stronę ALMedia (link podany wcześniej).


WYSTĘPY W TV , RADIU(KONCERTY RADIOWE) , RÓŻNE FESTIWALE,EVENTY

Eventy zaplanowane na niedzielę, 3.06

*BRAK DAT.ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*


SOLO TRASA ADAMA

*BRAK DAT. ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*


QUEEN+ADAM LAMBERT

THE RHAPSODY TOUR 2019

EUROPA

*BRAK DAT.ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*

NOWA ZELANDIA

*BRAK DAT. ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*

AUSTRALIA

*BRAK DAT.ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*

AZJA

*BRAK DAT.ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*

USA

Wed Jul 10 Vancouver, BC – Rogers Arena
Fri Jul 12 – Tacoma, WA – Tacoma Dome
Sun Jul 14 – San Jose, CA – SAP Center
Tue Jul 16 – Phoenix, AZ – Talking Stick Resort Arena
Fri Jul 19-20 – Los Angeles, CA – The Forum
Tue Jul 23 – Dallas, TX – American Airlines Center
Wed Jul 24 – Houston, TX – Toyota Center
Sat Jul 27 – Detroit, MI – Little Caesars Arena
Sun Jul 28 – Toronto, ON – Scotiabank Arena
Tue Jul 30 – Washington, DC – Capital One Arena
Wed Jul 31 – Pittsburgh, PA – PPG Paints Arena
Sat Aug 03 – Philadelphia, PA – Wells Fargo Center
Sun Aug 04 – Boston, MA – Xfinity Center
Tue Aug 06-07 – New York, NY – Madison Square Garden
Fri Aug 09 – Chicago, IL – United Center
Sat Aug 10 – St. Paul, MN – Xcel Energy Center
Tue Aug 13 – Columbus, OH – Nationwide Arena
Thu Aug 15 – Nashville, TN – Bridgestone Arena
Sat Aug 17 – Ft. Lauderdale, FL – BB&T Center
Sun Aug 18 – Tampa, FL – Amalie Arena
Tue Aug 20 – New Orleans, LA – Smoothie King Center
Thu Aug 22 – Atlanta, GA – State Farm Arena
Fri Aug 23 – Charlotte, NC – Spectrum Center

AMERYKA POŁUDNIOWA

*BRAK DAT.ZAJRZYJ PÓŹNIEJ*



3 komentarze

  1. Plany na jakąkolwiek trasę koncertową nie rozpoczną się nie prędzej niż w 2016 roku .

  2. ciekawe kiedy się wgl rozpocznie trasa TOH ^^
    ale mysle ze dopiero jak z Queen skonczy ;/

Comments are closed.