Post organizacyjny

Niezbędnik fana przed koncertem w Warszawie.

Pogoda

W tym roku pogoda nie rozpieszcza, a na sobotę zapowiadają deszcz i chłód. Zalecamy,by wziąć ze sobą foliowy płaszczyk przeciwdeszczowy, parasolkę i ubrać się na ,,cebulkę” .

Parkingi

Samochód będzie można zostawić w następujących parkingach:

-parking z pętlą autobusową (bezpłatny)

-przy części lodowiskowej Torwaru (płatny)

-przy stadionie Legii (płatny)

-przy ul. Zaruskiego (parking szkolny, 5 min. piechotą od hali)

Co i jak (hala,merch,komunikacja miejska,fanakcje etc.)

Koncert odbędzie się w hali Torwar numer 1 (czyli nie na lodowisku,na tej normalnej hali). Scena będzie pełna ( w niektórych halach screeny się nie mieszczą oraz światła).

Zdjęcie poglądowe hali nr.1

_DSC2371

(źródło torwar.cos.pl)

Na zewnątz spotykamy się w tym miejscu

Torwar

Merchandise sklepik winien być ustawiony zaraz przy wejściu na halę,ceny zostaną podane w złotówkach, sprzedawcami będą polacy. Płacimy tylko i wyłącznie gotówką.

Osoby, które zakupiły pakiet VIP wchodzą na teren Torwaru o 17:45. Proszeni są o posiadanie ze sobą dokumentu ze zdjęciem (dowód osobisty,prawo jazdy,paszport, legitymacja szkolna), wydrukowanego potwierdzenia złożenia zamówienia. Proszeni są także o nie spóźnianie się na vip check-in,ponieważ grozi to utratą uczestnictwa w vip experience.

Pozostałe osoby (płyta+siedzące) wchodzą o 18:30.

Zanim wystąpi Adam, publiczność rozgrzeje tajemniczy DJ,który zagra godzinny set (start 20:00). Adam zaczyna koncert o 21:00.

Cały event musi zakończyć sie do 23:00.

Niepełnoletni fani

Niepełnoletni fani (15+),którzy pragną iść na koncert bez rodzica, są zobowiązani do wydrukowania ninejszej zgody oraz przekazania rodzicom do wypełnienia PLIK PDF POBIERZ .  Osoby,które mają poniżej 15 lat, muszą być z rodzicem.

Na teren Torwaru NIE wnosimy:

WSZYSTKIE profesjonalne aparaty fotograficzne, zarówno te z wymiennymi obiektywami, jak i bez, kamery Go-Pro, jakiekolwiek urządzenia do nagrywania Audio/Video, lasery, latarki, noże, paralizatory i szklane przedmioty. Małe aparaty kompaktowe są także zabronione. Dozwolone jest robienie zdjęć aparatem z telefonu komórkowego.

Jak dojechać na Torwar

Z przystanku DWORZEC CENTRALNY wsiadamy do autobusu numer 158 ,wysiadamy na przystanku KRUCZA ,potem wsiadamy w autobus numer 171,który bezpośrednio zawiezie nas na Torwar.

Opcja numer 2: Przystanek w centrum przy Novotelu,wsiąść w autobus numer 171 ,który bezpośrednio zawiezie pod halę.

Opcja nr. 3: Z przystanku DWORZEC CENTRALNY podjechać jakimkolwiek tramwajem do przystanku CENTRUM 05 ,potem wsiąść do aubotusu 171,który bezpośrednio zawiezie pod halę.

Informacje nt. biletów  na warszawską komunikację miejską znajdziecie pod tym linkiem KLIK

Fanakcje

13022433_583360548499025_258033448_n

1. Welcome Back to Poland- Evil in the Night (piosenka zaczynająca koncert)- płyta czerwone kartki, trybuny białe kartki. Kartki podnosimy wtedy,kiedy Adam kończy śpiewać wstęp do EITN i zapalają się światła na scenie!

Pobierz kartki przygotowane na akcję (kliknij na zdjęcie,otworzy się strona z downloadem)

AL1

AL2

2. Ghost Town. Każdy na Torwar przynosi balonik z narysowanym duszkiem. Balony wyrzucamy w powietrze,gdy się zacznie pierwsze ,,and now I know my heart is a Ghost Town”

3. The Light. Rozświetlamy halę kolorowymi światełkami. Światełka zapalamy jak tylko się zacznie The Light.

Oczywiście na koncercie nie zabraknie transparentów,które były obecne na Eska Music Awards w Szczecinie

Udział w fanakcjach jest dobrowolny.

Jest jednak grupa ludzi, których niestety nie będzie z nami na koncercie. Nie ma co płakać- będzie audiostream.

AUDIOSTREAM LINK -> mixlr.com/ivaalambert

Stream z obrazkiem na ten moment jest niezaplanowany. Może ktoś, kto będzie obecny będzie robić periscope,wyjdzie to w  ,,praniu” .  Aha- wszystkie video streamy typu topvideo(…) są fake i naciągają na kasę (jak wyśle się SMS,będzie się otrzymywało płatne SMS-y typu premium). Tak samo ,,streamy ” na YT są także fake-ami.

Czytelnicy adamlambert.eu będą mogli się rozpoznać po opaskach na rękę,które mogliście kupować u nas i Opasek Koncertowych.

Do zobaczenia w sobotę.