Queen & Adam Lambert dedykują „Who Wants To Live Forever” ofiarom zamachu w Orlando na festiwalu w UK

Tłumaczenie-Annie i Ivaa

ORYGINALNY ARTYKUŁ

„Tę piosenkę dedykujemy tym, którzy stracili życie zeszłej nocy w Orlando na Florydzie, oraz wszystkim, którzy kiedykolwiek byli ofiarami bezrozumnej przemocy i nienawiści,” powiedział Lambert na scenie Isle of Wight.
Queen i Adam Lambert oddali cześć pamięci ofiar masowej strzelaniny w klubie Pulse w Orlando na brytyjskim festiwalu Isle of Wight w niedzielę, zamykając swój koncert poruszającym i emocjonalnym wykonaniem piosenki z 1986 „Who Wants To Live Forever.”
Stojąc samotnie przy mikrofonie na przyciemnionej scenie, otoczony dramatycznymi fioletowo-niebieskimi światłami lasera, Lambert był smutny mówiąc o poległych. „Tę piosenkę dedykujemy tym, którzy stracili życie zeszłej nocy w Orlando na Florydzie, oraz wszystkim, którzy kiedykolwiek byli ofiarami bezrozumnej przemocy i nienawiści,” powiedział.
W poniedziałek (13 czerwca) Lambert użył Twittera, aby zadenuncjować akt przemocy, nazywając morderstwo pięćdziesięciu ludzi i zranienie pięćdziesięciu trzech zbrodnią z nienawiści. Runner-up ósmego sezonu Amerykańskiego Idola namawia też swoich followers do złożenia datku na stronie GoFundMe, którą założono, by wspierać ofiary i ich rodziny.

,,Ta okropna tragedia w Orlando jest zarówno aktem terroru jak i czynikiem,żeby wprowadzić kontrolę broni. Robi mi się niedobrze, gdy czytam komentarze na swoim własnym feedzie od ludzi, któzy się kłócą jak to sklasyfikować albo spolitykować.
To nie jest demokratyczna ani republikańska rzecz. To nie tyczy się nawet tylko LGBTQ. To jest LUDZKA rzecz. 50 ludzi straciło swoje życie. Pierwsza i najważniejsza rzecz to ta, w której powinniśmy się upewnić,że oddajemy należyty szacunek. Proszę, róbcie wszystko w zakresie pomocy rodzinom ofirar. Musimy to przeboleć i przetworzyć.”

Ck11VouWkAECZhn


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.