The Backlot-wywiad

2 dni temu Adam udzielił wywiadu znanemu nam portalowi dla gejów thebacklot.com. Dzisiaj, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, otrzymaliśmy smakowity kąsek wywiadniczy do poczytania. Tłumaczenie w rozwinięciu.ORYGINALNY LINK

STRONA1:

TBL: Bardzo dziękujemy za poświęcenie paru minut dla naszych czytelników.

A: Nie ma za co .

TBL : Chciałem zacząć wywiad od kampanii live proud. Kończy się za kilka dni(tj 10.08-Ivaa),więc nie jest za późno żeby jeszcze wziąć udział. Wiem, że mnóstwo naszych czytelników wie o tym, ale dla tych, którzy nie wiedzą, możesz wytłumaczyć o co w tym chodzi?

A : Tak, to jest naprawdę fajne przedsięwzięcie. Kampania, która uświadamia ludziom, że mogą być tacy, jacy są i robić to odważnie. A najbardziej lubię w tym ćwiczenie własnej kreatywności.  Poprosiliśmy ludzi, żeby zaprojektowali swoje własne memy, które obrazują to, że żyją dumnie.  Więc lubię to, że jest to kreatywne i ludzie mogą tym naprawdę się bawić i fajnie spędzać czas (nad projektowaniem-Ivaa).

Mogą przesłać zdjęcie ze swoim przesłaniem albo cytatem i nadać temu swojej indywidualności w  swoim meme. Niedługo wylosujemy kilku zwycięzców i zrobimy prywatne przyjęcie (razem z koncertem-Ivaa)  w Nowym Jorku, które powinno być fajne.

TBL : Widziałem parę memó. Kilka z nich są kreatywne.

A: Tak. I jest też to fajne, że to jest długoczasowe . Cały pomysł na meme jest rodzajem nowej rzeczy (nad która trzeba trochę pomyśleć-Ivaa).  Wyraźnie czuć, że jest ,na czasie’ .

TBL: A o czym byłoby twoje meme ?

A : Nie pytaj mnie o to, proszę. Musiałbym troszeczkę nad tym pomyśleć. Ale jeszcze nad tym nie myślałem. To jest dobre pytanie.

TBL : Wiem, że musisz być zasypany propozycjami do przyłączenia się do akcji charytatywnych, ale jesteś jedynym facetem, więc musisz wybrać i podjąć decyzję. Dlaczego live proud było tak ważne dla Ciebie?

A: Pracowałem z tą organizacją rok temu i spędziliśmy naprawdę miło czas. Zrobiliśmy odrobinkę inny projekt . Zrobiliśmy PSA i byli oni naprawdę słodcy i zrobiliśmy przyjęcie na końcu z innymi zwycięzcami. Przyjęcie było naprawdę niesamowite, to był koncert na żywo z moim zespołem i naprawdę podobała mi się organizacja tego wszystkiego. I lubię też to, że są jedną z ważniejszych organizacji, która poświęciła naprawdę dużo czasu dla LGBT. Myślę, że to jest dobre posunięcie.

TBL : Jak wybierasz i podejmujesz decyzje? Czy to jest zazwyczaj  instynktowne ? Czy wiesz już od razu, że to jest to ?

A : Tak, tak myślę. Zawsze chcę mieć do czynienia w tej dziedzinie. Myślę, że to jest bardzo ważne. Jestem celebrytą, ponieważ robię to, co robię, mam talent, tak myślę, to jest pierwsze i naczelne, ale jako otwarty celebryta mam ten zaszczyt, żeby spróbować i mieć wpływ na ludzi i też otworzyć ich umysły, albo dać im trochę siły w obydwóch rzeczach środowiska gejów albo wpłynąć na środowisko hetero. Myślę, że to jest po prostu ekscytujące, żeby być na tej pozycji i ja zawsze próbuję uczestniczyć w czymś, co się aktualnie dzieje i taak .. myślę, że czuję się z tym dobrze.

TBL : Myślisz, że jest wystarczająco LGBT artystów, którzy są rzecznikami pracy dla LGBT zagadnień?

A : Tak sądzę. Moim zdaniem potrzeba więcej LGBT artystów, to jest to w co wierzę, zrobiliśmy ogromny krok naprzód i wygląda na to, że rzeczy zmierzają do tego punktu, gdzie ktoś jest L ,G, B albo T. Jest możliwe, żeby być rozpoznawalny artystą  i to jest naprawdę wielki krok naprzód więc pokładam nadzieję, że w końcu jesteśmy coraz większą częścią rozrywkowego przemysłu.

TBL : Byłeś 1 homoseksualnym artystą, który miał na 1 miejscu album i od tego czasu dwaj inni homoseksualni artyści Sam Smith i Frank Ocean byli blisko. Myślisz,że jest już łatwiej?

A : Tak! Tak myślę, że jest już łatwiej. Myślę, że postawa ludzi jest już bardziej tolerancyjna. Myślę, że ludzie rozumieją LGBT i jest to coraz bardziej widzialne i to sprawia, że ludzie czują się bardziej komfortowo. Więc nadejdzie albo mam nadzieję,że nadeszła refleksja. Nie jestem zdania, że część muzyki jest aktualnie tak specyficzna, a najbardziej te największe piosenki pop, jakie słyszałem. One są niespecyficzne, każdy może się do nich odnieść, co jest całym punktem, dlaczego są aż tak popularne. Jeśli słucham piosenki Adele, która jest napisana przez kobietę do mężczyzny, mogę też się do tego odnieść i może to tez zrobić hetero kobieta i mężczyzna, którzy nie są lesbijką / gejem, więc dlaczego homoseksualny artysta nie może także mieć uniwersalnego przyciągania?

TBL : Masz wysoką bytność na naszej stronie. Co tydzień mamy specjalny artykuł pt.  Hump day with Adam Lambert.

A : Myślę, że to już nawet widziałem.

TBL : Patrzymy wstecz, co się działo z Tobą przez ostatni  tydzień. To pomaga naszym czytelnikom przetrwać ich środy.

A : Bardzo dziękuję za wsparcie, doceniam to.

TBL : Absolutnie. Ale oni mogliby mnie zabić, gdybym nie zadał  kilku pytań odnośnie trasy z Queen.

A : Taak, zadawaj!

TBL : Teraz, gdy trasa po północnej Ameryce dobiegła końca, cóż, przede wszystkim, miałeś szansę się zrelaksować?

A : Tak, mam. Relaksuję się i spotykam się  z przyjaciółmi i łapię mały kawałek lata. Moje małe wakacyjne urlopowanie. Ale to była wspaniała trasa, ta część, miałem mnóstwo zabawy i Brian oraz Roger byli niesamowici, dogadujemy się bardzo dobrze i zbliżyliśmy się do siebie. To jest naprawdę świetna drużyna. Mamy super muzyków na scenie i super ludzi, którzy nam pomagają we wszystkim. Miałem naprawdę niesamowity czas. Naprawdę nie mógłbyś wyśnić sobie lepszych przeżyć.

TBL : Czy było coś, co Cię zaskoczyło?

A : Myślę,że różnorodność publiczności jest zawsze dla mnie wielką niespodzianką i sprawia,że czuję się niesamowicie . Widzałem kobiety,mężczyzn,młodych,starych , białych,czarnych . To było zróżnicowane i to było jedno z najbardziej satysfjakcjonujących rzeczy,to oznacza,że nawiązujesz kontakt ze wszystkimi .

TBL :  Czy była różnica demograficzna pomiędzy koncertami Queen a Twoją trasą ?

A : Widziałem wiele twarzy z mojej publiczności ,która zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy . Oni są zazwyczaj jedyni,ubierający odświętne ubrania i traktują to bardzo serio . Nad nimi widziałem wiele fanatyków Queen . Masz przed sobą wiele starszych facetów,którzy byli fanami rock and rolla odkąd uczęszczali do liceów . Więc jest dużo tych różnic demograficznych ,co jest też interesujące,ponieważ mogę nie być tym kimś,czym mogliby się oni zainteresować ,jeśli nie byłby to koncert Queen . Ale z tego,co słyszę,jest definitywna pięczeć aprobaty,więc może pojawili się nowi fani .

TBL : Tak,słyszałem,ze fani Freddiego reagują bardzo dobrze .

A : To naprawdę miło to słyszeć . Jestem zaszczycony móc śpiewać te piosenki ,które on i zespół napisali i spróbować przemycić oryginalny smak ,oryginalna energie ,co była wniesiona ,co mogę zobaczyć ,gdy oglądam widea i zapisy koncertów . Mój cel to robienie tego,co nadal ,przypomnienie ludziom ,jaka była esencja Queen .

STRONA2 :

TBL : Czy była jakaś piosenka,którą uwielbiałeś wykonywać , albo którą publiczność  uwielbiała słyszeć ?

A : Te rzeczy wokoło ich setlisty są szalone , a katalog piosenek,które Queen wykreowało jest jak,wszystkie są w jednym miejscu . Są bardzo zróżnicowane ,mają wiele nurtów  ,od których pożyczają ,różne dźwięki i smaki ,więc jest to naprawdę w zależności od przypadku .Są dni ,że wypadam z rytmu piosenki i są też takie dni,co jestem jak ,oo ta piosenka naprawdę wczuła się w klimat koncertu’ ,ale generlanie kocham wszystkie .

TBL : Kiedy wyruszasz w dalszą podróż ?

A : Cóż … Najpierw lecimy do Azji. Wylatujemy w poniedziałek i gramy show w Korei i dwa w Japonii . A potem do Australii(a na do widzenia do Nowej Zelandii 😛 – Ivaa)

TBL : Czy setlisty będą różniły się ?

A : Najprawdpodobniej setlista pozostanie taka sama,jak dotychczas(my już ja znamy,Queen  na facebooku opublikował :D-Ivaa)

TBL : Czy są jakiekolwiek szanse na to,że nagrasz jeszcze jeden odcinek Glee ?

A : Nie mam pojęcia! Techniczne było to ,hey ,zagrasz w 5 odcinkach ‚  i powiedzieliśmy super,dobra i potem nagrałem te 5 odcinków i wyszło super,więc nie wiem .

TBL : Możemy mieć tylko nadzieję!  W końcu .. wiem,że nie możesz powiedzieć zbyt wiele o nowym albumie,ale ..czy możesz cokolwiek powiedzieć ?

A : Ha! Coż .. powinno być dobrze.. tak sądzę . Pracowałem nad nim bardzo dużo wcześniej w tym roku i mam zamiar to kontynuować po zakończeniu trasy w Nowej Zelandii (specjalnie poprawiłam,bo on ciągle plecie o Australii .. a przecież w NZ też będzie-Ivaa) . Ale będzie super . Myślę,że ludzie to polubią .

TBL : Czy będzie ETA ?

A : Na ten moment nie wiem. Najpierw musi być to skończone ,a trasa z Queen przecież się niespodziewanie rozszerzyła,więc czas na nagrywanie się troszkę rozjeździł .

TBL : Bardzo dziękuję Adam! Wiem,że czytelnicy pokochają to,co usłyszą od Ciebie .

A: Tak,dziękuję .


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.