The Rhapsody Tour 2019

Słowa Briana wypowiedziane podczas programu Lorraine jakiś czas temu nie były rzucone ot tak. Dziś ogłoszono PIERWSZE DATY DLA THE RHAPSODY TOUR na przyszły rok! 

Dziś ogłoszono 23 daty dla USA,potrwa od 10.07 do 23.08. 

The Rhapsody Tour – North America 2019

Wed Jul 10 Vancouver, BC – Rogers Arena
Fri Jul 12 – Tacoma, WA – Tacoma Dome
Sun Jul 14 – San Jose, CA – SAP Center
Tue Jul 16 – Phoenix, AZ – Talking Stick Resort Arena
Fri Jul 19 – Los Angeles, CA – The Forum
Tue Jul 23 – Dallas, TX – American Airlines Center
Wed Jul 24 – Houston, TX – Toyota Center
Sat Jul 27 – Detroit, MI – Little Caesars Arena
Sun Jul 28 – Toronto, ON – Scotiabank Arena
Tue Jul 30 – Washington, DC – Capital One Arena
Wed Jul 31 – Pittsburgh, PA – PPG Paints Arena
Sat Aug 03 – Philadelphia, PA – Wells Fargo Center
Sun Aug 04 – Boston, MA – Xfinity Center
Tue Aug 06 – New York, NY – Madison Square Garden
Fri Aug 09 – Chicago, IL – United Center
Sat Aug 10 – St. Paul, MN – Xcel Energy Center
Tue Aug 13 – Columbus, OH – Nationwide Arena
Thu Aug 15 – Nashville, TN – Bridgestone Arena
Sat Aug 17 – Ft. Lauderdale, FL – BB&T Center
Sun Aug 18 – Tampa, FL – Amalie Arena
Tue Aug 20 – New Orleans, LA – Smoothie King Center
Thu Aug 22 – Atlanta, GA – State Farm Arena
Fri Aug 23 – Charlotte, NC – Spectrum Center

Filmik promocyjny

OFICJALNA NOTATKA PRASOWA QUEEN

Zespół o trasie:

Adam- ,, Zaprojektowaliśmy zupełnie nowy spektakl wzbogacony o nowe wizualizacje,które odświeżą te ikoniczne  piosenki i jesteśmy bardzo podekscytowani,że wkrótce możemy je ujawnić!” 

Brian- ,, To jest super okazja. Nasza ostatnia trasa była wzbogacona o najbardziej ambitną produkcję,jaką kiedykolwiek mieliśmy i otrzymaliśmy najlepsze oceny. Więc zdecydowaliśmy się podnieść sobie poprzeczkę i być jeszcze bardziej ambitniejszymi. A więc Ameryko,uważaj!”

Roger- ,, Jesteśmy gotowi na Amerykę.”

Kolejne daty wkrótce…trzymajcie kciuki za Polskę.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.