Today online-tłumaczenie artykułu

Tłumaczenie-Annie

Nie tworzę kontrowersji:

Adam Lambert

(podpis pod zdjęciem) Adam Lambert mówi, że dokładnie opracował show specjalnie na występ jutrzejszej nocy na Celebrate 2016. Zdjęcie: Chua Hing Yin

Piosenkarz, który będzie występował na Celebrate 2016, powiedział, że „czuje się miło połechtany, że ludzie przyłożyli do tego taką uwagę.”

SINGAPUR – afera w związku ze zbliżającym się występem Adama Lamberta w Singapurze spłynęła po piosenkarzu jak po kaczce. Sam wokalista przybył do miasta, by występować na show z okazji odliczania do Nowego Roku, Celebrate 2016, który odbędzie się jutrzejszej nocy (31 grudnia).

Przylot 33-latka został poprzedzony kontrowersją w formie petycji zarówno przeciwko jak i za jego zbliżającym się występem. Kiedy spytaliśmy go o jego odczucia, co do sprawy, Lambert zażartował: „Czuję się miło połechtany, że ludzie przyłożyli do tego taką uwagę.”

A tak bardziej poważnie, dodał, że w swojej muzyce stara się „skupiać na tym, co jest pozytywne i na tym, co nas łączy, a na tym, co nas dzieli”.

Nie tworzę kontrowersji. Myślę, że kontrowersja jest zależna od oka obserwatora,” powiedział piosenkarz. „W przeszłości, zrobiłem jedną czy dwie kontrowersyjne rzeczy celowo. Ale myślę że moja obecna misja jest szczera, od serca i prawdziwa. W zależności od tego, skąd pochodzisz, niektóre rzeczy mogą być dla ciebie kontrowersyjne albo nie. Moją intencją nie jest prowokacja, tylko odzwierciedlenie tego, kim jestem – bycie uczciwym, prawdziwym,”

Dodatkowo, jak nam powiedział, jego ostatni album, The Original High, który zawiera w sobie hit „Ghost Town”, został zaprojektowany, by być bardziej głęboki i odzwierciedlający.

Myślę, że ten album odzwierciedla to, gdzie jestem teraz w życiu, czyli, jak sądzę, jest bardziej przyziemny niż kiedy stawiałem na tej scenie pierwsze kroki sześć lat temu,” wyjaśnił.

Sześć lat temu miałem inne pomysły. Chciałem rozmawiać o innych rzeczach. Naturalnie, rozwinąłem się, ani na lepsze, ani na gorsze, ale tak jak robią to wszyscy ludzie. Zmieniłem to, jak się ubieram oraz swój pogląd na niektóre sprawy. Zmieniły się też moje związki. I może po prostu dorosłem i nauczyłem się więcej o świecie,” dodał. „To wspaniałe, móc tworzyć muzykę, która pomaga ludziom w ucieczce: która jest radosna i żywa. I zrobiłem tego sporo.”

Jednakże, Lambert zwrócił też uwagę na to, że próbował sprawić, by jego muzyka odzwierciedlała, jak czuje się w związku z tym, co dzieje się wokół nas na świecie.

Świat, w którym żyjemy jest skomplikowany. Jest w nim mnóstwo pięknych i cudownych rzeczy, ale obecne jest tu też wiele zła i ciemności,” powiedział. „Muzyka powinna ukazywać nasze uczucia i to jest to, co tworzy dobrą formę sztuki – to, że może pokierować emocje w każdą stronę.”

Jak mógłbym śpiewać słodkie popowe piosenki w świetle tego, co wydarzyło się w tym roku? Lubię tańczyć w śmiesznych kostiumach, ale lubię też rozmawiać o prawdziwych wydarzeniach.”

Tak jak inni artyści, Lambert – który powiedział, że wśród najlepszych rzeczy, które przydarzyły mu się w tym roku znalazło się koncertowanie z legendami rocka Queen i wydanie swojego albumu – wyznał, że czuje potrzebę wytworzenia odpowiedniego balansu pomiędzy robieniem tego, co chce robić i chęcią uczynienia ludzi szczęśliwymi i „połączonymi”. „To ta ciągła walka gdzie raz „Ech, nie przejmuję się tym”, a potem nagle „Och, podoba im się to?”

Jego występ podczas show jutrzejszej nocy pójdzie w tym kierunku, z Adamem mówiącym, że zaprojektował swój koncert specjalnie dla Singapuru. „Myślałem nad tym bardzo długo i spędziłem sporo czasu obmyślając, które piosenki wykonać, i rozmawiając z najróżniejszymi ludźmi. Zastanawiałem się, które piosenki najlepiej reprezentują mnie i mój obecny album oraz mój cel,” wyjaśnił.

Myślę, że stworzyliśmy coś wspaniałego. Będą tam piosenki, które ludzie znają i kochają, więc jestem bardzo podekscytowany, by się nimi podzielić.”


7 komentarzy

  1. Mam nadzieję, że gdy będziesz miała jakieś informacje, to się nimi z nami podzielisz 😀

  2. Mogłyby być,bo i ja sama chętnie bym kupiła… ale jak zwykle czas pokaże 😉

  3. Mam pytanie trochę z innej beczki. Myslicie, ze beda dostepne do kupienia plakaty z trasy?

  4. Dzięki za info. Udanej zabawy oraz NAJlepszego 2016 i czekamy na newsy. Pozdrowienia.

  5. Nie,bo nie ma livestreamów. Chyba,ze jutro ktoś na szybko zorganizuje periscope,trzeba obserwować twitter 14gelly i adamlambertSG. A sam news o koncercie sylwestrowym na naszej stronie pojawi się w Nowy Rok albo 2.01

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.