Wyjedź z Adamem Lambertem

Prezentujemy tłumaczenie wywiadu na temat preferencji podróżniczych Adama. Tłumaczenie- Ivaa.

KLIK

Wywiad z dnia 22.01.2019

Po sukcesywnej rezydencji w ubiegłym roku w Las Vegas , Adam Lambert wraz z zespołem Queen powraca tego lata z kolejną trasą ,,The Rhapsody Tour” po Północnej Ameryce. Lambert mówi nam,że bycie w trasie może być przyjemne, jeśli się zabierze ze sobą kilka najpotrzebniejszych mu rzeczy. ,, Mój ipad to moje wybawienie. ”’ – mówi rezydent z Los Angeles,który dorastał w San Diego. ,, Ładuję w niego wiele programów i filmów,żeby zabić czas. Mamy wiele fajnej rozrywki dziś- HBO,Netflix,Showtime,Amazon… ”.

Fani mogą kontaktować się z muzykiem poprzez jego konto na portalach społecznościowych twitter,instagram,facebook. Po zaktualizowane informacje na temat tras koncertowych, sprawdźcie oficjalną stronę Adama* .

*która notabene nie istnieje. Aktualnie daty można podpatrzeć na adamlambertfans.com. Oraz u nas w dziale KONCERTY.

Pytanie- Spędziłeś dużo czasu w Vegas, jakie są Twoje spostrzeżenia o tym mieście?

Adam- Czuję,że to było bardziej relaksujące doświadczenie niż zazwyczaj, być może dlatego,że to był najdłuższy pobyt tam,jaki mogłem mieć. Mieszkania były bardziej prywatne i spokojnie,co jest następnym plusem tego doświadczenia. Myślę, że Vegas jest czymkolwiek, czym chcesz,żeby było,jeśli wiesz gdzie chcesz iść ( kasyna,koncerty itp). Sercem tego miasta jest live rozrywka. Zobacz wiele koncertów,jeśli możesz. ,,La Reve” było spektakularne. ,,Absinthe” było świetne. Również jest wiele niezliczonych opcji zjedzenia tam kolacji. Lakeside at the Wynn jest przepiękne. Tak samo jak w Parku MGM- Bavette’s prowadzi Cię natychmiast do seksownie mętnej euro baru drogi, jak tylko tam wejdziesz. Nie czułem się tam tak,jakbym był faktycznie w Vegas.

P- Jaka była Twoja pierwsza podróż jako dziecko?

Adam- Pamiętam,że pojechałem nad jezioro Tahoe jako dziecko. To piękne miejsce. Myślę,że widzieliśmy pokaz magii Davida Copperfielda. Także też wciągnąłem za dużo wody z jeziora w czasie wakeboardingu i zakończyło się to infekcją bakteryjną w moim brzuchu. Dobre czasy. Następnym  moim wspomnieniem jest pierwsza podróż do Nowego Jorku. Miałem 14 lat i pojechałem tam z  moją mamą. Jako dziecko teatru byłem podekscytowany pójściem na 4 różne Broadway shows. Show,które miało na mnie największy wpływ to ,,RENT” ; które się dopiero co zaczęło ( jakieś kilka miesięcy temu). Moja mama i ja mamy kilka naprawdę niesamowitych wspomnień z tamtego czasu,jaki spędziliśmy razem wraz z ulewą, jaka nas złapała w Central Parku podczas spaceru.

P- Co jest najważniejszą rzeczą,jakiej się nauczyłeś ze swoich podróży?

Adam- Że ludzie są ludźmi. Bariera językowa może być złamana dzięki dobremu kontaktowi wzrokowemu oraz uśmiechowi. Raz byłem w Paryżu dzień przed przyjazdem mojego przyjaciela i po prostu błąkałem się przez 5 godzin po mieście. Byłem oczarowany architekturą i widokiem dookoła i spacerowałem alejkami. Nieco świadomie dałem się zgubić w tym mieście zanim finalnie postanowiłem zadzwonić po swojego Ubera i poprosiłem o zawiezienie mnie z powrotem do hotelu. Czuję,że możesz wchłaniać mnóstwo kulturalnej energii, gdy po prostu spacerujesz z otwartymi uszami i oczami. Kiedy przyjechał mój przyjaciel, poszliśmy do wielu muzeów i mieliśmy tradycyjne turystyczne zwiedzanie. Paryż jest naprawdę piękny. Myślę,że frazes,że francuzi nie lubią amerykanów wydaję się być bardziej prawdziwe,jeśli zachowujemy się tak,jakbyśmy byli wciąż w Ameryce,a nie w Paryżu.

P- Które 5 miast są Twoimi ulubionymi?

Adam- Amsterdam,Berlin,Sydney,Barcelona i moje własne- Los Angeles.

P- Do którego miejsca podróżowałeś,gdzie przypominało Ci dom?

Adam- Sydney ma ten prawdziwy południowo kalifornijski powiew, ale ludzie są tam bardziej mili i jakość życia jest tam wyższa. Jest to prostota,która sprawia,że ludzie są bardziej skromniejsi, tak sądzę. 

P- Gdzie chciałbyś pojechać,gdzie nigdy nie byłeś? 

Adam- Egipt. Chciałbym popłynąć statkiem po Nilu i zwiedzić piramidy. Zawsze byłem zafascynowany historią starożytnego Egiptu. Chciałbym także zobaczyć Rzym z tych samych powodów.

P- Kiedy wyruszasz w podróż, jakie są Twoje niezbędne rzeczy,które musisz mieć ze sobą?

Adam- Moje słuchawki Ultimate Boom Speakers – brzmią bardzo dobrze,bas jest niezniekształcony, fajną świeczkę np Tom Ford Oud Wood albo Japanese Amber by Byredo albo Champaca by Votivo. A kiedy latam to zawsze mam ze sobą miętowe dropsy z płynnym chlorofilem do wody. 

P- Co jest Twoją małą przyjemnością,kiedy jesteś w trasie?

Adam- Zawsze jest to ciemna czekolada. Także uwielbiam zamawiać masaże w salonie  SPA. Ale największą małą przyjemnością jest właśnie ta ciemna czekolada.

P- Jedną z rzeczy, którą ludzie zawsze wskazują w Tobie jest to,że masz niezły styl. Czy podróże pomagają Ci w określaniu Twoich modowych wyborów?

Adam- Cóż, mi to pochlebia. Nie jestem pewien,czy podróże naprawdę mają wpływ na mój styl. Bardziej podpatruję pokazy mody, edytoriale jako inspiracje,  a zakupy online do kupowania.

P- Gdy podróżujesz, czy są jakieś określone rzeczy,które lubisz kupić i zabrać do domu z każdej podróży?

Adam- Nie mam skłonności do robienia dużych zakupów,gdy jestem w podróży,bo moja walizka jest zazwyczaj zapełniona po brzegi. Wyjątkiem jest moja wizyta w Nowym Jorku- tam zawsze staram się odwiedzić sklep Barney’s. 

P- Jakie są Twoje ulubione hotele? 

Adam- Ciężko jest wybrać ulubiony hotel, bywałem w naprawdę imponujących hotelach. The Amanzoe w Porto Heli w Grecji jest minimalistyczny,ale dekadencki i bardzo spokojny. The Samara w Tulum ma fajny klimat. The Four Seasons  w Bora Bora jest oszałamiająco piękny. Jeśli ktoś wybiera się do Cabo,to polecam Las Ventanas al Paraiso Resort. Są kuratorem bardzo współczesnej,bezpretensjonalnej wersji kurortu. To perfekcyjna ucieczka. Moim nowym ulubionym hotelem w San Diego jest The Pendry. The Edition Hotel jest doskonały. Zostaję tam często w Nowym Jorku i Londynie. Otwierają kolejny hotel w Los Angeles. Hotele Soho House w Berlinie,Barcelonie,Miami znajdują się bardzo wysoko na mojej liście ulubieńców. Park Hayatt w Sydney w Australii jest także moim ulubionym.  


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.